Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti, 15. yıla özel 'hatıra pulu' ve 'rozet' hazırladı

Kuruluş yıl dönümüne özel pul ile AK Parti Genel Merkezi'nin fotoğrafı ve bir hatıra zarfının yer aldığı kitapçık, Genişletilmiş İl Başkanları toplantısındaki partililere dağıtıldı.

Giriş Tarihi: 14.8.2016 15:55 Güncelleme Tarihi: 14.8.2016 15:56
AK Parti, 15. yıla özel 'hatıra pulu' ve 'rozet' hazırladı

AK Parti, 15. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali 'ın fotoğraflarının bulunduğu "özel hatıra pulu" hazırladı.

14 Ağustos 2001'de Türk siyasi hayatında yerini alan AK Parti, 15. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.
AK Parti tarafından bu kapsamda, partinin kurucu lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım'ın fotoğraflarının bulunduğu özel pul bastırıldı.

Bir film şeridi şeklinde hazırlanan ve üzerinde " Cumhuriyeti" yazan pulda, sırasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı, AK Parti mitinglerinden bir fotoğraf karesi ve Başbakan Yıldırım'ın fotoğrafına yer verildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu ve üzerinde "Milletin sesi 'nin partisi 15 yaşında" yazılı etiket de hazırlayan AK Parti, bu etiket ile hatıra pulu, AK Parti Genel Merkezi'nin fotoğrafı ve 15. yıla özel damganın bulunduğu hatıra zarfını, bir kitapçık içinde Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan partililere dağıttı.
Üzerinde, "Milletin sesi, Türkiye'nin partisi Adalet ve Kalkınma Partisi 15 yaşında" ifadesine yer verilen kitapçıkta, AK Parti'nin 3 Kasım 2002'den bu yana geride bıraktığı genel ve yerel olmak üzere 8 seçimde kullandığı sloganlar da yer aldı.

ROZETLER DE DAĞITILDI

AK Parti'nin 15. yılına özel olarak hazırlanan rozetler partililere dağıtıldı.

AK Parti, 15. yılını kutluyor. Partinin kuruluş yıldönümüne özel hazırlanan rozetler partililere parti genel merkezinde dağıtıldı. Ayrıca, partinin kuruluşundan bu yana gelinen sürecin anlatıldığı bir fotoğraf sergisi de parti genel merkezinde ziyaretçilerini ağırladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti, 15. yıla özel 'hatıra pulu' ve 'rozet' hazırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN