Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emniyetinde durdurulan hizmetler yeniden başladı

Giriş Tarihi: 15.8.2016 15:46
Ankara Emniyetinde durdurulan hizmetler yeniden başladı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası Emniyet Müdürlüğünde kesintiye uğrayan tescil ve hizmetleri yeniden verilmeye başlandı.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası Emniyet Müdürlüğünde kesintiye uğrayan tescil hizmetleri yeniden verilmeye başlandı.

Alınan bilgiye göre, saldırılarda ağır hasar gören emniyet müdürlüğü yerleşkesinde yer alan Trafik Tescil ile Silah ve Patlayıcı Şube Müdürlüklerinde aksaklıklar giderildi.

Pasaport Şube Müdürlüğündeki eksikliklerin giderilmesi için çalışmaların devam ettiğini, bu işlemlere ilişkin duyurunun ileri bir tarihte yapılacağını bildirildi.

Öte yandan iki şube müdürlüğünde yeniden hizmet sunulmaya başlanmasıyla Ankara Emniyet Müdürlüğünün "C girişi" önünde uzun kuyruk oluştu.

Trafik ve silah ruhsat işlemleri için emniyete gelen vatandaşlar, emniyet müdürlüğünün darbe girişiminde büyük hasar almasına rağmen kısa süre içerisinde tekrar hizmete başlanması dolayısıyla Ankara polisine teşekkür etti.

Vatandaşlar, yetkililerden, Ankara Emniyet Müdürlüğüne, hizmet verebileceği daha geniş bir alan ve binalar tahsis edilmesini istedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara Emniyetinde durdurulan hizmetler yeniden başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN