Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Ecevit’e şefaatçiyim” diyen Pensilvanya’daki alçağa !

Giriş Tarihi: 15.8.2016 14:51 Güncelleme Tarihi: 15.8.2016 14:57
“Ecevit’e şefaatçiyim” diyen Pensilvanya’daki alçağa şok!

Bülent Ecevit’in Fetullahçı Terör Örgütü’ne desteği son günlerde sık sık haber konusu oluyordu. Bu haberlerden rahatsız olan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit bir açıklama yaparak “Bülent Ecevit tarikatlara ve devlet içindeki paralel yapılara karşıydı” dedi. “Ahirette Bülent Ecevit’e şefaatçi olacağım” diyen teröristbaşı bu açıklama ile bir darbe daha yedi!

FETÖ'nün devlete sızarak kritik noktaları ele geçirme amacının 40 yıl öncesine dayandığı biliniyor. Bu kapsamda terör örgütü lideri Fetullah Gülen birçok siyasetçiyle yakın ilişki kurmuş, devlet yöneticileriyle zıtlaşmamaya çalışmıştı.

GÜLEN ECEVİT'İ DEFALARCA ÖVMÜŞTÜ

Fetullah Gülen, FETÖ okullarının yaygınlaşmasında yakın ilişki kurduğu Bülent Ecevit'e ise minnettar olduğunu defalarca söylemişti. Bir açıklamasında ise ahirette Ecevit'e şefaatçi olacağını açıklayan teröristbaşı, Rahşan Ecevit'in bugünkü açıklamasıyla bir darbe daha yedi.

FETÖ'CÜ DARBECİLERİ SAKLAYAN ŞAHIS DA YAKALANDI!

RAHŞAN ECEVİT AÇIKLAMA YAPTI

Gülen'in bu sözlerinin bazı gazetelerde haber olmasının ardından, merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit bir açıklama yaptı. Rahşan Ecevit yaptığı yazılı basın açıklamasında, "Son zamanlarda Bülent Ecevit ile gerçek olmayan söylentilerin kamuoyunda dolaştığı gözlenmektedir. Bülent Ecevit'in tarikatçılığa ve devlet içinde yasal olmayan her türlü yapılanmaya karşı olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir" dedi.

FETÖ ELEBAŞI GÜLEN "RESULALLAH BİLE GELSE BEN ONU REDDEDERİM"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Ecevit’e şefaatçiyim” diyen Pensilvanya’daki alçağa şok!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN