FETÖ'cü generalin serveti dudak uçuklattı

TSK'dan ihraç edilen eski Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral İlhan Talu'nun gayrimenkul zengini olduğu belirlendi

Giriş Tarihi: 17.8.2016 17:24 Güncelleme Tarihi: 18.8.2016 09:13
FETÖ'cü generalin serveti dudak uçuklattı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) ihraç edilen eski Genelkurmay Personel Başkanı Korgeneral İlhan Talu adına kayıtlı 'da 17 katlı on, 18 katlı üç, 25 katlı beş betonarme apartman ve arsa bulunduğu belirlendi.

APARTMANLAR VE ARSALAR


Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK), Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine Talu'nun malvarlığına ilişkin rapor düzenledi.

Başsavcılığa gönderilen raporda, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Veri Tabanı (TAKBİS) kayıtlarına göre, Talu adına kayıtlı, Ankara Gölbaşı İncek Mahallesi'nde 17 katlı on, 18 katlı üç, 25 katlı beş betonarme apartman ve arsanın bulunduğu belirlendi. Bunların "yevmiye tarihi" 4 Ağustos 2015 olarak belirtildi.

O BÖLGEDEKİ FETÖ YAPILANMASI DEŞİFRE OLDU!

DOLAR VE TL HESABININ YANINDA YEN HESABI

Talu'nun üzerine kayıtlı, yabancı menşeli 2014 model bir ile çeşitli bankalarda 21 ayrı Türk Lirası, Doları, avro ve Japon Yeni hesabı tespit edildi ancak ne kadar parası bulunduğuna ilişkin bilgi verilmedi.

FETÖ BENİ ÖLDÜRDÜ BEN DE KIZIMI ÖLDÜRDÜM! Raporda ayrıca, Türkiye Vakıflar Bankası Sancak Şubesi üzerinde Talu'nun eşinin vekaletle işlem yapma yetkisi olduğu bilgisi yer aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'cü generalin serveti dudak uçuklattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN