Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK saldırısından sonra Emniyet Müdürü Nihat İşlek 'ya alındı

Emniyet Müdürlüğü'ne PKK tarafından düzenlenen ve 3 memurunun şehit olduğu, 110'u polis 217 kişinin yaralandığı bombalı intihar saldırısından sonra Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek 'da Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı görevine alındı. Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne ise Aksaray Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Doğan Cangül atandı.

Giriş Tarihi: 20.8.2016 15:36 Güncelleme Tarihi: 20.8.2016 15:54
PKK saldırısından sonra Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek Ankara'ya alındı

Emniyet Müdürlüğü'ne geçen perşembe günü PKK tarafından bombalı araçla düzenlenen ve 3 memurunun şehit olduğu, 110'u polis 217 kişinin yaralandığı intihar saldırısından sonra Emniyet Müdürü Nihat İşlek, 'ya alındı. Ocak 2014 tarihinden beri Elazığ Emniyet Müdürlüğü görevini sürdüren Nihat İşlek, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı'na alınırken, yerine Aksaray Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Doğan Cangül ise Elazığ Emniyet Müdürü olarak atandı.

ELAZIĞ'DA BOMBALI SALDIRIDAN İLK KARELER!

YARALILARDAN 182'Sİ TABURCU EDİLDİ


Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlenen bombalı saldırıda yaralanan 110'u polis 217 kişiden 80'i polis 182 kişi tedavileri tamamlandığı için taburcu edildi. Elazığ'daki hastanelerde halen 1'i ağır olmak üzere 30'u polis 5'si sivil toplam 35 kişinin tedavisi ise sürüyor. Saldırıda Emniyet Müdürlüğü binası ile çevresindeki işyeri ve evlerde meydana gelen hasar tespit çalışmalarına da başlandı.


Elazığ Valiliği Çevre İl Müdürlüğü tarafından 8 ekipten oluşan hasar tespit komisyonu çalışmalarını sürdürüyor. Patlamada Elazığ Emniyet Müdürlüğü bahçesi ve çevre ev ve işyerlerinin önünde bulunan toplam 100 aracın hasar gördüğü belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK saldırısından sonra Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek Ankara'ya alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN