Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan : 'teki saldırıyı lanetliyorum

Başbakan Binali 'te düzenlenen terör saldırısıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Yıldırım, "Masumiyete ve hayata kasteden bu alçak terör örgütünün adı ne olursa olsun biz, millet, devlet ve hükümet olarak onunla mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz "dedi.

Giriş Tarihi: 21.8.2016 03:57 Güncelleme Tarihi: 21.8.2016 06:37
Başbakan Yıldırım: Gaziantep'teki saldırıyı lanetliyorum
Başbakan Binali 'te düzenlenen terör saldırısıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Düğün törenine yapılan bombalı saldırıyı lanetleyen Yıldırım,

"Gaziantep Şahinbey'deki törenine yapılan bombalı saldırıyı lanetliyorum. Saldırıda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa, milletimize sabır ve metanet diliyorum.

GAZİANTEP'TE TERÖR SALDIRISI

Bir düğün yerine bomba atacak kadar insanlığa düşman olan terör hiçbir değer tanımayan yüzünü bu kez bir düğün yerini matem yerine çevirerek kendini göstermiştir. Masumiyete ve hayata kasteden bu alçak terör örgütünün adı ne olursa olsun biz, millet, devlet ve hükümet olarak onunla mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

25 Aralık 1921'de Gaziantep'i "Gazi" yapan istiklal ruhu bugün Türkiye'de dipdiri ayaktadır. Gün birlik ve beraberlik günüdür ve biz 79 milyon vatandaşımızla birlikte yediden yetmişe terörün tam karşısındayız. Acımız büyüktür, ama herkes emin olsun ki, birlik ve beraberliğimiz iç ve dış bütün bu şeytani saldırıları bozacaktır." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Yıldırım: Gaziantep'teki saldırıyı lanetliyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN