Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siyasilerden birlik mesajları

Giriş Tarihi: 22.8.2016
Siyasilerden birlik mesajları
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Teröre, terörizme ve teröriste destek verenlere lanet olsun. Terör 'yi yıldıramaz, bölemez. Menfur terör saldırısının hesabı sorulacaktır.
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: Hepimiz şunu bilmeli ve unutmamalıyız ki Sayın Cumhurbaşkanı'mızın ifade ettiği gibi bu bir ikinci İstiklal Savaşı'dır.
AB Bakanı Ömer Çelik: Kaybettiğimiz canları etnik ya da mezhepsel şekilde etiketleyip ardından ' iç savaşa gidiyor' demek tam bir sorumsuzluktur.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay: (MYK toplantısının ardından) Değerlendirmelerimiz, bütün bu saldırıların aynı merkezden yönlendirildiği yönünde. Bu terörle kime ne mesaj vermek istiyorlarsa o mesajı elimizin tersiyle itiyor, reddediyoruz.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Bir düğün evine saldıracak kadar sapıkça bir eylemle birlik ve bütünlüğümüzü sarsmayı planlayanlar, hain emellerine asla ulaşamayacaklar. Halkımız yüksek dayanışma ruhu ile kendisine yönelen bütün tuzakları bir kere daha ezip geçecektir. Bu büyük acının gölgesinde halkımızın gösterdiği asil ve vakur duruş bunun en büyük delilidir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: FETÖ darbe teşebbüsü farklı terör örgütleri kanalıyla sürdürülmek, teslim alınmak istenmektedir. Ancak Türk milleti üzerine yönlendirilen bu kan selinde boğulmayacaktır. Türkiye terörizmin belini kıracaktır.
Genelkurmay Başkanlığı: Masum insanları en mutlu günlerinde, düğünlerinde dahi katletmekten çekinmeyen gözü dönmüş caniler; asil milletimizin birliğini, beraberliğini, dayanışmasını ve sahip olduğu 18 Mart, 15 Temmuz ruhunu asla yok edemeyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasilerden birlik mesajları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN