İşte “Ananasçı” hainin yeni görevi!

Teröristbaşı Fetullah Gülen ile yaptığı “ananaslı” telefon görüşmesi günlerce konuşulan Tuskon Genel Sekreteri Mustafa ’ın yeni görevi ortaya çıktı. FETÖ’nün güçlü olduğu ülkelerdeki işadamlarını kapı kapı dolaşarak ziyaret eden ve mektup gönderen Fetullahçı hain Mustafa Günay’ın ’de yatırım yapılmasının engellenmesi ve ülkenin finans krizine girmesi için kara propaganda yaptığı öğrenildi. Firari Mustafa Günay hakkında yakalama kararı bulunuyor. Günay’ın FETÖ’cü ticaret ateşeleri üzerinde de etkili olduğu belirtiliyor.

Giriş Tarihi: 19.9.2016 10:39 Güncelleme Tarihi: 20.9.2016 12:15
İşte “Ananasçı” hainin yeni görevi!

UGANDA DEVLET BAŞKANI YAPTIĞI GÖRÜŞMEYİ GÜLEN'E ANLATMIŞTI
17/25 Aralık yargı darbesi girişiminden hemen sonra ortaya çıkan "ananaslı" telefon konuşması günlerce gündemde kalmıştı. Tuskon'un Genel Sekreteri Mustafa arasında geçen konuşmada şifreli olarak ananaslardan bahsediliyordu. Uganda Devlet Başkanı ile yaptığı görüşmelerin detaylarından bahseden Mustafa Günay, bu ananasların 'deki bazı işadamlarına ulaştırıldığından sözediyordu.

AKŞENER’İN EKİBİ FETÖ BAĞLANTILI

GÜLEN'LE ANANAS ŞİFRELİ KONUŞMA

ANANASÇI HAİNİN YENİ GÖREVİ TÜRKİYE ALEYHİNDE KARA PROPAGANDA!
Fetullah Gülen ile şifreli ananas görüşmesini yapan Tuskon'un Genel sekreteri Mustafa Günay'ın yurdışında FETÖ'nün etkili olduğu ülkelerdeki sanayici ve işadamlarına aleyhinde kara propaganda yaptığı öğrenildi. Türkiye'ye yatırım yapılmaması için gizli görüşmeler ve mektuplarla kara propaganda yapan FETÖ'cü hain Mustafa Günay'ın FETÖ içinde güçlü konuma gelen isimlerden biri olduğu öğrenildi.

TUSKON İLE BİRLİKTE HAREKET ETMEYEN YABANCI İŞADAMLARINI BIKTIRIYORLARDI
Tuskon'un güçlü olduğu dönemde Türkiye'ye Tuskon üzerinden yabancı işadamlarını getiren Mustafa Günay, Tuskon ile birlikte hareket etmeyen işadamlarını yıldırmak için elinden gelen tüm zorlukları çıkararak yatırım yapılmasını engelliyordu. Şimdi Türkiye'nin finans krizine girmesi için yurtdışında kara propaganda yapan Mustafa Günay'ın, darbenin imamı Adil Öksüz gibi özel yetiştirilmiş bir isim olduğu belirtiliyor.

KAÇAK ADİL ÖKSÜZ FUTBOLA DA EL ATMIŞ

TİCARET ATEŞELİKLERİ ÜZERİNDE ÇOK ETKİLİ
Türkiye'nin yurtdışındaki ticaret ateşelikleri üzerinde çok etkili bir isim olan FETÖ'cü firari Mustafa Günay, son dönemde çalışmalarını Afrika ve Latin Amerika ülkeleri üzerinde yoğunlaştırmış durumda. Birçok İranlı işadamının yanısıra Danimarkalı ve İtalyan işadamları Tuskon ile birlikte hareket etmediği için büyük zorluklarla karşılaştığı ve Türkiye'yi terkettiği öğrenildi. Ahaber'de FETÖ'nün işadamlarına kurduğu kumpası anlatan İranlı işadamı Kerim Tahmourasi, FETÖ'nün kendisi gibi 3 İranlı işadamının paralarının gaspedilerek mağdur edildiğini söylemişti.

Kaynak: Sabah.com.tr

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte “Ananasçı” hainin yeni görevi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN