Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’daki hain kumpas çöktü

FETÖ'nün son kumpası da ellerinde patladı. n yargısı, Türkiye düşmanlarının algı operasyonu için kullandığı Bilal Erdoğan'la ilgili soruşturmayı, tek bir delil bulamadığı gerekçesiyle kapattı.

Giriş Tarihi: 22.9.2016
İtalya’daki hain kumpas çöktü

Böylece FETÖ medyasının da dört elle sarıldığı bir kumpas daha çökmüş oldu. 'nın Bologna şehrindeki mahkeme, dün yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile ilgili açılan davanın düştüğünü duyurdu. İtalyan savcılar, Erdoğan ailesine muhalif kişiler tarafından açılan davada herhangi bir kanıt bulunamadığını açıkladı. İtalya'da yayın yapan Il Giornale, delil bulunmaması üzerine dosyanın rafa kaldırılmasına karar verildiğini bildirdi. Gazete, savcılığın iki kez iddialarını dinlemek üzere şikâyette bulunan Cem Uzan'ın kardeşi Uzan ile iletişime geçildiğini, ancak Uzan'ın bu iki isteğe de olumsuz cevap verdiğini yazdı.

İFTİRACI UZAN NEREDE?

AHABER'e konuşan Bilal Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu: "Benim hakkımda suçlamalarda bulunan Hakan Uzan nerede? Merak ediyorum. Bu insanlar kırmızı bültenle aranmalarına rağmen, Avrupa'da çok rahatlıkla sığınak bulabiliyorlar. Bu suçlular, bir siyasetçinin ailesine böyle bir çamuru atıyorlar ve İtalyan yargısı harekete geçiyor. Keşke İtalyan yargısı, Avrupa yargısı bu kırmızı bültenle aranan insanları adalete teslim etmek için bu kadar verimli çalışsalar. Yoksa bizim saklanacak, utanacak hiç bir şeyimiz yok. Neticede karşımıza hiç bir şey koyamadıkları için de bu dosyayı kapatmak durumunda kaldılar."

Bilal Erdoğan "Hedef ben değilim Sayın Cumhurbaşkanımız" BİLAL ERDOĞAN, 15 TEMMUZ GECESİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İtalya’daki hain kumpas çöktü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN