artık bağımsız aktör

“15 Temmuz Paneli”nde konuşan KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batı’yı eleştirerek, “vicdanını kaybetmiş bir akılla karşılaştık” dedi

Giriş Tarihi: 25.9.2016
Türkiye artık bağımsız aktör
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM Ankara Temsilciliği'nin düzenlediği 15 Temmuz Paneli'nde konuştu. 15 Temmuz'da, kadının gücünün tankları yendiğini söyleyen Bayraktar şu mesajları verdi:

BATI DUMURA UĞRADI:
Milletimizin temsil ettiği gerçek demokrasi direnişi karşısında Batı, adeta dumura uğradı. O süreçte verilen beyanatların, yapılan yorumların mahiyeti açısından rasyonalitesini ve vicdanını kaybetmiş bir akılla karşılaştık. Bu süreç aynı zamanda Batı'nın ikiyüzlülüğünü kabul etmek istemeyen dostlarımızın da idrakini zorladı, gerçeği onlar da kabul etmek durumunda kaldılar. Türk medyası bu kez milletin yanında yer aldı.

BAĞIMSIZ AKTÖR:
Batı net şekilde 'nin, artık manipüle edilebilecek bir ülke olmadığını gördü... Batı'nın çıkarlarına uygun şekilde yönetilebilecek bir ülke değildir, bağımsız bir aktördür. 15 Temmuz paneline Sabah Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Prof.Dr. Birol Akgün, Prof. Dr. Muhittin Ataman, Prof.Dr. Erhan Afyoncu gibi isimler de konuşmacı olarak katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye artık bağımsız aktör
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN