Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’cü alçağa Avni sahip çıktı!

Giriş Tarihi: 29.9.2016 10:40 Güncelleme Tarihi: 29.9.2016 11:52
FETÖ’cü alçağa Fuat Avni sahip çıktı!

Darbe gecesi canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatta olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşayan ve halka “askere direnmeyin, sokağa çıkmayın” çağrısı yapan eski yazarı Kerim Balcı, yaklaşık 2,5 aydır sosyal medya hesaplarını kapatarak ortadan kaybolmuştu. FETÖ’cü hainKerim Balcı,   Avni’nin ABD’de bir yerel televizyonda yayınlanan Dünya Gündemi programında ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı'na suikastin başarısız olmasına üzülmüştü!

FETÖ'cü hain Kerim Balcı'ya, teröristbaşı'nın sosyal medyadaki tetikçisi Avni'nin Twetter hesabını yöneten Aydoğan Vatandaş sahip çıktı.

FETÖ'NÜN ABD'DEKİ TELEVİZYONUNDA HAİNLER İTTİFAKI

Darbe gecesi canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatta olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşayan ve halka "askere direnmeyin, sokağa çıkmayın" çağrısı yapan eski yazarı Kerim Balcı yaklaşık 2,5 aydır sosyal medya hesaplarını kapatarak ortadan kaybolmuştu. FETÖ'cü hain Kerim Balcı, Fuat Avni'nin yani Aydoğan Vatandaş'ın ABD'de Türkçe yayın yapan bir yerel televizyon kanalında yayınlanan Dünya Gündemi programında ortaya çıktı.

FETÖ'cü alçağa Fuat Avni sahip çıktı

İSRAİL'E DOST TÜRKİYE'YE DÜŞMAN

Eski Zaman Gazetesi'ndeki yazılarında sürekli olarak 'i öven ve Türkiye'yi itibarsızlaştırmaya çalışan Kerim Balcı, yurtdışına kaçtıktan sonra bu ihanetini sürdürdüğü ortaya çıktı. İsrail'in Filistin'i işgali sorununda Türkiye'nin tarafsız kalması gerektiğini belirten FETÖ'cü hain Kerim Balcı, Mavi Marmara Gemisi'nin Gazze'ye yolculuğunun Fetullah Gülen'in kelimeleriyle yeniden eleştirdi.

GÜLEN'İN MEHDİLİK HEZEYANLARINI BÖYLE YORUMLADI!

Gülen'in Mehdilik hezeyanını da "din adamı böyle şeyler söyler" şeklinde adeta kabullenen Kerim Balcı, "din adamı Mehdilik açıklaması yapabilir ama siyasetçi yapamaz" gibi garip ifadeler kullandı.

Kaynak: sabah.com.tr

TERÖRİST KERİM BALCI "ASKER DAHA SEMPATİK" KERİM BALCI BAKIN KİM ÇIKTI! ERDOĞAN'I GÖREN FETÖ'CÜ YAZAR ŞOKE OLDU!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’cü alçağa Fuat Avni sahip çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN