Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bozdağ: FETÖ yeniden kara propagandaya başladı

Adalet Bakanı 'da açılışında konuştu. Bozdağ, "FETÖ yeniden kara propogandaya başladılar. 14 Ağustos'ta yeni bir teşebbüs olacak dediler, oldu mu? Daha neler söylediler... Fetullah Gülen yalancıların şahıdır, müfterilerin şahıdır." dedi.

Giriş Tarihi: 30.9.2016 11:17 Güncelleme Tarihi: 30.9.2016 11:57
Bozdağ: FETÖ yeniden kara propagandaya başladı

Bozdağ'ın konuşmasından satır başları:

Tedbir almazsak Türkiye yine darbelerle karşılaşır. Ders aldık. Ordunun yeniden yapılandırılması noktasında da kararlar aldık. Türk ordusunun içinde FETÖ'nün ya da başka bir alçağın talimatı ile ölmeye, öldürmeye gidenler olduğu sürece Türkiye güçlü bir devlet olma vasfını sürdüremez. Bizim ordumuzun içinde devletin ve milletin emriyle ve onları yönetenlerin emriyle görev yapanların olması gerekir. Herhangi bir devlet kendisine ihanet edenleri çalıştırmak zorunda olursa devlet olma vasfını sürdüremez.

"TEDBİR ALMAZSAK TÜRKİYE YİNE DARBELERLE KARŞILAŞIR"

TÜRKİYE ADIMLARINI KARARLILIKLA ATMAYA DEVAM EDECEKTİR

Devletler sadakatinden şüphe ettikleri kamu görevlileri ile çalışmak zorunda değildir. SSCB dağıldı, Almanya birleşti ve pek çok ülke bağımsızlığını ilan etti, bu ülkelerin hepsinde bir arınma politikası uygulandı. Komünist rejime bağlı kamu çalışanların devletten arındırılması politikası izlendi. Devletler sadakat şüphesi taşırsa gereğini yapar.

Bu Türkiye devletinin bir hakkıdır ve demokrasimizi, hukuk devletini korumak için bir hakkıdır. Bu konuda Türkiye adımlarını kararlılıkla atmaya devam edecektir. FETÖ veya bölücü terör örgütü mensupları devletin içinden tek tek ayıklanacak. Kimsenin şüphesi olmasın.

"TÜRKİYE ADIMLARINI KARARLILIKLA ATMAYA DEVAM EDECEKTİR"

TERÖRE BULAŞMAYAN İNSANLAR ENDİŞEYE DÜŞMESİN

Topluma bir korku salınıyor. Kimse korkmasın ama teröristler endişe etsin. Adalet isteyenler asla endişe etmesin. Hak yerini eninde sonunda bulacak. Haklı ile haksız adaletin terazisinde tartılarak birbirinden ayrılacaktır. Darbeye karışmamış, teröre bulaşmamış insanlarımızın herhangi bir endişeye düşmelerine mahal yoktur.

Türkiye'de darbe teşebbüslerinin de bundan sonra tekrar etmemesi için pek çok tedbir alındı bundan sonra da gerekli tedbirler ihtiyaç duyulduğunda kararlı bir şekilde alınmaya devam edecektir. Yeni bir darbe teşebbüsünün olmasına sadece milletin kararlı duruşu değil, devletin aldığı tedbirler de engel olacaktır.

"TERÖRE BULAŞMAYAN İNSANLAR ENDİŞEYE DÜŞMESİN"

FETULLAH GÜLEN YALANCILARIN ŞAHIDIR

FETÖ yeniden kara propagandaya başladılar. 14 Ağustos'ta yeni bir teşebbüs olacak dediler, oldu mu? Daha neler söylediler... Fetullah Gülen yalancıların şahıdır, müfterilerin şahıdır. Onunla birlikte hareket edenler de öyle. Öyle bir yapı var ki 15 yalan söyleseler, 15'ine de inanmaya hazır bir yapı var. Askerler çözülmesin, gerçeği söylemesin diye söylüyorlar. Gerçeği yargıya söylemelerine engel olmak için yalanları söylüyorlar.

"FETULLAH GÜLEN YALANCILARIN ŞAHIDIR"

MİLLET OHAL'DEN ETKİLENMEYECEK

3 ayda devletin içindeki FETÖ'yü ayıklama imkanına sahip değilsiniz. Yapılan işlerin sağlıklı olması için bu zamana ihtiyacımız var. Öngöremediğimiz başka uyuyan tehlikeler varsa teyakkuz halinin devam ettirilmesi için buna ihtiyacımız var. Bugüne kadar OHAL sadece devlete uygulandı. Bundan sonra da devleti yönetenlere uygulanmaya devam edecektir. Vatandaşımızın OHAL uygulamalarından olumsuz etkilenmesine izin verilmemiştir. Bundan sonra da verilmeyecektir.

AYRINTILAR GELİYOR...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozdağ: FETÖ yeniden kara propagandaya başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN