Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu hainlerden Hesap sorun

Bu hainlerden Hesap sorun

Teröristlerin katlettiği AK Partili başkanların aileleri konuştu. ’in eşi, Zuhal Aktert, “Tek isteğim bu hainlerden hesap sorulsun. Ciğerimin acısı dinsin” diyerek feryat etti

Terör örgütü PKK'nın katlettiği AK Parti Diyarbakır Dicle İlçe Başkanı 'in ailesi taziyeleri kabul ederken, şehit başkanın eşi Zuhal Aktert, PKK'ya lanet yağdırdı. Terör örgütünün bitirilmesini isteyen Zuhal Aktert, "Kocam da Kürt'tü, tek suçu AK Partili olmaktı. Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a hayrandı. Tek isteğim bu hainlerden hesap sorulsun, ciğerimin acısı dinsin. Kocamın gözü açık gitti. 5 çocuğumu yetim bıraktılar. Türk-Kürt demeden katlediyorlar" dedi. Babasının daha önce de tehdit aldığını söyleyen Aktert'in oğlu Hüseyin Aktert ise "Babam çok cesurdu. Tüm saldırılara rağmen davasından vazgeçmedi" diye konuştu.

"BİR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
PKK'lı hainlerin Van'ın Özalp ilçesindeki evinde çocuklarının gözü önünde katlettiği AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Muştu'nun oğlu Umut Muştu da teröristlerin 8 kişiyle babasını katlettiğini söyleyerek, "Bu hainliği ömrüm boyunca unutmayacağım. Gerekirse babam gibi, tüm şehitlerimiz gibi ben de ay yıldızlı bayrak için kanımı dökerim" dedi. Muştu'nun kızı Yeter Muştu ise, "Şehitlerimizin kanı ile oluşan bayrağımıza babamın kanı da eklendi. Allah bunu yapanları kahretsin" diyerek terör örgütünü lanetledi. Bu arada AK Partili Ahmet Budak cinayetiyle ilgili 2 kişi tutuklandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu hainlerden Hesap sorun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN