Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'dan FETÖ'cülere son : 'Eğer bunu yaparsanız...'

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fetullahçı Terör Örgütüne mensup olmuş ya da olan kişilere seslendi. "İnancımızda "Tövbe" ve Devletimizde "Şefkat" vardır. Gelin bildiklerinizi anlatın. Devlet de size gerekli kolaylığı sağlayacaktır." dedi.

Giriş Tarihi: 14.10.2016 16:29 Güncelleme Tarihi: 14.10.2016 17:16
Erdoğan'dan FETÖ'cülere son çağrı: 'Eğer bunu yaparsanız...'

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar

"GERÇEKTEN PİŞMANLIK DUYANLAR..."

Bu yapının içinde olanlardan 15 Temmuz'dan sonra gerçek anlamda pişmanlık duyan çok az kişinin olduğunu görüyorum. İnlerine gireceğiz dedik, girdik. Ama bitmedi. Kaçacak delik arayacaklar. Şimdi yeni uygulamalar geliyor. Birkaç hafta içinde göreceksiniz. Ancak pişman olanlar için şunu söylüyorum. İnancımızda tövbe kapısı her zaman açık. Devletimizde de samimiyete karşı şefkat var. Devletin şefkatine gelir bildiklerini anlatırsa devlet de ona yapılabilecek kolaylığı sağlar.

"GELSİNLER BİLDİKLERİNİ ANLATSINLAR"

BU KONUDA BATI KONUŞAMAZ

İdam meclisten geçer bana gelirse ben onaylarım. Ben 241 şehidimizi, bu katilleri unutamam bedelini unutmamam.Bu konuda batı konuşamaz. Kimse mağdur edebiyatı yapmasın asıl mağdur şehit ve gazilerimizin yakınlarıdır.

HAYATI ZEHİR EDERİZ

15 Temmuz gibi bir ihanetin karşısında yapılabileceklerin asgarisi yapılıyor şu an. Türkiye adalet terazisini gözeten bir ülkedir. Bu kardeşinizi öldürmeye gelenleri öldürmüyor, onu yakalayıp adalete teslim ediyor. Mağduriyet edebiyatıyla 15 Temmuz'un hesabının sorulmasının önüne geçmeye çalışan varsa beyhude uğraşıyorlar. Darbe başarılı olsaydı FETÖ mensuplarının bize ve milletimize neler yapabileceklerini çok iyi biliyoruz. Muhtemelen Suriye gibi, Irak gibi bir ülke haline gelmiş olacaktık. Türkiye'yi böyle bir uçuruma sürüklemek isteyenler tutuklanmış, finans kaynaklarına el konmuş çok mu? Bu vatanda kimse operasyon yapamaz, kendilerine hayatı zehir ederiz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan FETÖ'cülere son çağrı: 'Eğer bunu yaparsanız...'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN