Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Devlet Bahçeli tartışmalara son noktayı koydu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başkanlık sistemine ilişkin anayasa teklifinin TBMM gündemine gelmesi halinde "Önemle ifade ediyor kalın olarak çiziyorum, MHP'nin TBMM'de tercihi ne olursa milletin karşısında da tıpatıp aynısı olacaktır. Meclis'te evet dersek, milletin huzurunda da evet deriz" diyeceklerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 25.10.2016 10:57 Güncelleme Tarihi: 25.10.2016 13:59
Devlet Bahçeli tartışmalara son noktayı koydu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.

"MECLİSTE EVET DERSEK MİLLETİN HUZURUNDA DA EVET DERİZ"

MHP'nin özü ve sözünün bir olduğunu vurgulayan Bahçeli şöyle konuştu:

"AK Parti'nin anayasa hazırlık teklifi henüz ortaya çıkmadan Meclis'te demokratik bir tartışma ve müzakere ikilimi oluşmadan hakkımızda hüküm verip infaz edenler sanki Kaf Dağından kar bağışlıyorlar. TBMM'de 'evet' referandumda 'hayır' diyecekmişiz. Bunu söylüyorlar. Ve bir grup Truva atı bunun milletin aklıyla alay etmek olacağını zırvalıyor. Aslında kendilerinin bizim ağzımızdan evet yada hayıra ilişkin bir ifade çıkmamışken muhtemel anayasa hazırlık teklifinin neleri ihtiva edip etmediği belli değilken referandumu yapıp sonucu ilan edenler bilsin ki kaos elçileri kriz çığırtkanları darbe şakşakçılarıdır. Bunların hali tamı tamına nato kafa nato mermerdir. Önemle ifade ediyor altını kalın olarak çiziyorum, MHP'nin TBMM'de tercihi ne olursa milletin karşısında da tıpatıp aynısı olacaktır. Meclis'te evet dersek, milletin huzurunda da evet deriz. Özümüz de birdir, sözümüz de birdir.

"ANAMUHALEFET PARTİSİNİN AĞZI VE SİCİLİ BOZUK SÖZCÜKLERİ..."

Kıvrak bir karakter yapısıyla oraya buraya göz kırpan, herkese mavi boncuk dağıtan bir yaklaşım tarzı bize terstir. Neysek oyuz, neye inanıyorsak onu söyleriz. Kalburla su taşımayız, sinekten yağ çıkarma telaşına kapılmayız. Anamuhalefet partisinin ağzı ve sicili bozuk sözcüleri tekeri döndürülen iftira kervanının mihmandarlarıdır."

BAHÇELİ: MUSUL TÜRK YURDUDUR, BAŞİKA BEKAMIZDIR! BAHÇELİ, 10 İLÇE BAŞKANINI DAHA GÖREVDEN ALDI DEVLET BAHÇELİ'DEN BAŞKANLIK İÇİN YEŞİL IŞIK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devlet Bahçeli tartışmalara son noktayı koydu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN