Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li vekilin iğrenç tweetine AK Parti'den sert cevap!

Giriş Tarihi: 1.11.2016 11:31 Güncelleme Tarihi: 1.11.2016 17:57
CHP'li vekilin iğrenç tweetine AK Parti'den sert cevap!

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun dün sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında kullandığı cümleler büyük tepki topladı. Erdoğdu'nun iğrenç tweetine AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner sert bir cevap verdi.

İşte Metiner'in Sabah.com.tr'ye yaptığı açıklamadan bazı başlıklar

O SÖZ TAM KENDİSİNE OTURUYOR!

Vücudunun neresiyle konuştuğu sözlerinden anlaşılan birinin kuyruk acısını anlarız ama hayasız bir benzetme üzerinden millet iradesine ve milletin seçilmiş Başkanına karşı sergilediği bu tavır kendi tanımladığı konuma cuk oturuyor.

BU AÇIKLAMAYI YAPANIN AKLINDAN ŞÜPHE EDİLİR!

Aynaya bakan sadece kendini görür. Kendinde gördüğünü başkasına mal gibi sadece edebinden değil aklından da şüphe edilir. Seviyesizliğin de bir seviyesi var ama görünen o ki milletvekili kisvesindeki bu herifin seviye bahsinde yeri yok.

CHP'NİN NASIL BİR ÇUKURA DÜŞTÜĞÜNÜN RESMİDİR!

Kılıçdaroğlu CHP'sinin kimler marifetiyle nasıl bir çukura düşürüldüğünün resmidir bu. CHP Türkiye'nin en önemli sorunlarından biridir. CHP, Türk siyasetinin FETÖ ve PKK destekli Haşdi Şabi'sidir.

DİLLERİYLE PİSLİK SAÇMAYA DEVAM EDERLERSE

CHP içindeki kimi unsurların darbeyi yüreğiyle ve bedeniyle önleyen millete ve onun seçilmiş yiğit başkanına karşı hayasızca saldırıya geçen bu FETÖ ve PKK destekli siyasi Haşdi Şabiler şunu iyi bilsin ki milletimiz onlara da hak ettiği dersi vermesini bilir. Ağızlarından çıkana dikkat etsinler ve edepli olsunlar. Dilleriyle pislik saçmaya devam edenlerin seviyesine inmeyiz ama ağızlarının payını vermesini de biliriz, biline.

EYLEMCİYE SAHİP ÇIKAN CHP'Lİ VEKİL POLİSE SALDIRDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekilin iğrenç tweetine AK Parti'den sert cevap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN