TSK: Tunceli'de 15 terörist öldürüldü

Tunceli kırsalında düzenlenen iki hava harekatında toplam dokuz hedef imha edildi, 15 terörist de etkisiz hale getirildi.

Giriş Tarihi: 4.11.2016 06:49 Güncelleme Tarihi: 4.11.2016 07:02
TSK: Tunceli'de 15 terörist öldürüldü

Askeri kaynaklardan alınan bilgilere göre, 3 Kasım 2016 tarihinde 16.50 ile 17.07 saatleri arasında Tunceli Pülümür kırsalına, alınan anlık bir istihbaratın değerlendirilmesi sonucu Türk Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçakları ile hava harekatı düzenlendi, bölgede tespit edilen üç hedef imha edildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçakları emniyetle üslerine döndü.

Tunceli kırsalında icra edilen hava harekatında, bölgede tespit edilen silah mevzileri ve altı dinamik hedef imha edildi.

Askeri kaynaklardan alınan bilgilere göre, 3 Kasım 2016 tarihinde 20.07 ile 21.01 saatleri arasında Tunceli kırsalına, alınan anlık bir istihbaratın değerlendirilmesi sonucu Türk Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçakları ile hava harekatı düzenlendi, bölgede tespit edilen silah mevzileri ve altı dinamik hedef imha edildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçakları emniyetle üslerine döndü.

15 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

ASkeri kaynaklardan gelen bilgilere göre, Tunceli'nin Pülümür ilçesi Kızılmescit mevkisinde gerçekleştirilen hava harekatı sonucunda 15 terörist etkisiz hale getirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TSK: Tunceli'de 15 terörist öldürüldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN