Türkiye şifa merkezi olacak

Giriş Tarihi: 7.11.2016
Türkiye şifa merkezi olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Üsküdar Bağlarbaşı'nda Academic Hospital'ın açılış törenine katıldı. Erdoğan özetle şunları söyledi:
Vatandaşlarımızın teşhis ve tedavi için başka ülkelere gittiği dönemlerden hamdolsun aynı amaçla başka ülkelerden ülkemize gelen veya gelinen günlere ulaştık.
Gece yarısı sıraya girilen, hastaların insan yerine konulmadığı, hastanelerin pislik içinde olduğu, sağlam girenin hasta çıktığı bir ülkeden buralara geldik. Geceden sıralara girildiği, sağlam girenin hasta çıktığı bir ülkeden buralara geldik.
Şehir hastanelerini tamamladığımızda sunulan hizmet kalitesi yükselecek ve Türkiye şifa merkezi olacaktır. İnşallah 14 yıllık hayalim olan şehir hastanelerimizin devreye girmesiyle özellikle bu konuda çok daha farklı bir seviyeye geleceğiz.

Erdoğan: Geçen Başbakanımız ve Sağlık Bakanımızla konuştuk. Dedim ki bakın, kanser dahi, ilaçları nereden gelirse gelsin, bunlardan kesinlikle ücret almamamız gerekir. İnsan hayatı bizim için önemli. Hassas olalım, buralarda suiistimale fırsat vermeyelim.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye şifa merkezi olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN