’e desteğimiz tamdır”

Giriş Tarihi: 30.11.2016
“OHAL’e desteğimiz tamdır”

lideri Devlet , partisinin nda yaptığı konuşmada ve sonrasında gazetecilerin sorularını cevaplandırırken şunları söyledi:
15 Temmuz terörizmi, darbe teşebbüsü veya kalkışma hareketinin kökü kazınıncaya kadar, PKK, PYD, DHKP/C, DEAŞ gibi terör örgütleri Türkiye'den atılıncaya kadar devam etmeli. OHAL'in devamı ve süresi hükümeti ilgilendiren bir konu. MHP olarak OHAL'e desteğimiz tamdır ve devamından yanayız.

Darbe girişimiyle ülkeyi teslim almak isteyenler başarısız olunca bu defa ekonomik dengelerle oynanarak, kur üzerinde baskı kurularak, sıcak para kozu kullanılarak, Türkiye köşeye sıkıştırılmak isteniyor. Darbe teşebbüsünün püskürtülmesiyle hevesleri kursaklarında kalan hıyanet ittifakı, ekonomide kriz havası oluşturmak, milletimizin mahvını sağlamak için son günlerde nabız yoklamakta, hava koklamaktadır.
24 Kasım'da AP yozlaşmış niyetini yeniden göstermiş, aldığı karar tarihe kara bir leke gibi kazınmıştır. Avrupa zihniyeti Türk ve Türkiye düşmanlığını bir kez daha teyit etmiştir. AP madem idam cezasını istemiyor, bunu ilişkilerin sonlandırılması için bahane görüyor; o zaman yarından tezi yok, AK Parti idam cezasıyla ilgili kanun teklifini TBMM'ye taşımalı. El mi yaman bey mi yaman muhataplarına gösterelim, hepsini birden yıldırım vurmuşa çevirelim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“OHAL’e desteğimiz tamdır”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN