'dan çarpıcı uyarı!

, Ankara'da iftarında konuştu. "Adeta bir metal eskimesi görüyorum" sözleriyle AK Parti teşkilatlarına uyarıda bulunan Erdoğan, "Bu yıl sonuna kadar il, ilçe ve belde yönetimlerini yenilemek zorundayız" dedi

Giriş Tarihi: 29.5.2017 21:30 Güncelleme Tarihi: 30.5.2017 01:45
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı uyarı!

ve Genel Başkanı Recep Tayyip , Ankara'da AK Parti iftarında konuştu.

Erdoğan, parti teşkilatlarında bir yenilenmeye gidilmesinin zorunluluğuna dikkat çekerek, "Adeta bir metal eskimesi görüyorum. Bu yıl sonuna kadar il, ilçe ve belde yönetimlerini yenilemek zorundayız" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Adeta bir metal eskimesi görüyorum'

Erdoğan, parti genel merkezinde Bakanlar Kurulu Üyeleri, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyeleri ve Grup Başkanvekillerinin katıldığı iftar programında yaptığı konuşmasında, "Milletimizin karşısına 180 günlük eylem planı ile çıkacağız" dedi.

"ZAMANIMIZ AZ AMA İŞİMİZ ÇOK"

"Bölgemizin merkezinde olduğu küresel yeniden yapılanma sürecinde karşımıza çıkacak sınamaları güçlü şekilde karşılayabilmemiz için de bu dönemi çok iyi değerlendirmemiz şart. Zamanımız az ama işimiz çok." diye konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan şöyle devam etti:

"Bunun için tek bir gün, tek bir saat dahi kaybetmeden gündemimizdeki meselelere yoğunlaşmalıyız. 180 günlük programı, haziran ayı sonu itibariyle başlatacağız. Dolayısıyla hazırlık için yeteri kadar zaman var."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı uyarı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN