Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Flaş '' açıklaması

Giriş Tarihi: 12.6.2017 15:24 Güncelleme Tarihi: 12.6.2017 15:34
Flaş 'bedelli askerlik' açıklaması

Milyonların beklediği ile ilgili yeni açıklamalar geliyor. Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu'nun ardından "Henüz böyle bir teklif yok" dedi.

Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları;

BEDELLİ ASKERLİK

" sosyal medyanın en fazla devreye girdiği alanlardan bir tanesidir. Şu ana kadar Bakanlar Kurulu'na gelmiş böyle bir teklif yoktur."

Bakan Kurtulmuş'tan 'bedelli askerlik' açıklaması

DARBE RAPORUNA İTİRAZLAR

"Kontrollü darbe teşebbüsü lafını söylemek, 15 Temmuz darbecilerine verilen en büyük destektir. Ortada 250 şehidin olduğu, binlerce, onbinlerce insanın tanklarla tehdit edildiği bir darbe teşebbüsüne kontrollü darbe demek akla zarar bir iştir. Bu darbelerin içerisinde başbakanın idam edildiği darbeler de oldu, siyasi idamların da olduğu darbeler de oldu ama bu kadar kanlı, millet düşmanı, dışarı ile irtibatlı bir darbe olmadı. "FETÖ ile daha iyi bir mücadele nasıl verilebilir", bunu tartışabiliriz ama buradan kalkıp "kontrollü darbe" demek büyük haksızlıktır."

KUZEY IRAK'IN BAĞIMSIZLIK REFERANDUMU KARARI

"Biz her halükarda, bölge ile ilgili görüşmelerimizi çok net olarak ifade ediyoruz. İlgili bütün muhataplarımıza söylediğimiz sözler aynıdır. Biz Irak'ın toprak bütünlüğünden yanayız. Bizim Kuzey Irak yönetimi ile çok yakın bir diyalog içinde çalıştığımızı da bütün dünya biliyor ama temel tezimiz Irak'ın toprak bütünlüğüdür. Kuzey Irak'taki yöneticilerin bu konuyu bir kez daha gözden geçirmelerinin daha doğru bir yol olduğunu düşünüyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Flaş 'bedelli askerlik' açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN