Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pensilvanyalı bey!

üyesi akademisyen ifadesinde FETÖ elebaşının kıldırmayı dahi bilmediğini ortaya koydu: . 4 rekatlık namazı 3 rekat kıldırdı. Birisi tepki gösterince bağırarak, "Allahu ekber diyerek benim yanlış kıldırmama sebep oldunuz" diyerek suçladı. Oysa ben hiçbir ses duymadım. Bu hadise yıllarca kafamda 'Acaba bu makamın adamı değil mi' diye şüpheye düştüm.

Giriş Tarihi: 1.7.2017 07:33 Güncelleme Tarihi: 1.7.2017 07:39
Pensilvanyalı beynamaz!

Pensilvanya'daki elebaşı 'in dini bilgisinin bile yalan olduğu ortaya çıktı. Yıllarca insanları 'dini duygular'ı suiistimal edip peşine takan Gülen'in ı bile doğru düzgün kılamadığı ortaya çıktı. Kendisini 'mesih' olarak tanıtan, dini bilgileri çok büyük gibi gösteren Gülen'in arkasında namaz kılan örgüt üyesinin ifadesi her şeyi gözler önüne serdi. Manisa Celal Bayar Üniversitesi'ne yönelik soruşturma kapsamında ifade veren FETÖ üyesi akademisyen G.Y. örgütün üst kademe imamlarından Ahmet Kurucan ile Pensilvanya'ya gittiğini şöyle anlattı:

GERÇEK YÜZÜNÜ ANLADIM

Gülen'in arkasında 7-8 kişi saf tutup namaz kıldık. 4 rekatlık namazı 3 rekat kıldırdı. Birisi tepki gösterince bağırarak, "Allahu ekber diyerek benim yanlış kıldırmama sebep oldunuz" diyerek suçladı. Oysa ben hiçbir ses duymadım. Bu hadise yıllarca kafamda 'Acaba bu makamın adamı değil mi' diye ş��pheye düştüm. 17-25 Aralık sonrası örgütten koptum. Gerçek yüzünü Gezi ve 15 Temmuz darbe girişimiyle gördüm. (Akşam)

FETÖ’NÜN HAVALİMANI KÖSTEBEKLERİNE DAVA AÇILDI ‘ADLİYE İMAMI’ ANKARA’DA YAKALANDI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanyalı beynamaz!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN