Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kripto FETÖ’cülerin sızmalarına dikkat!

Giriş Tarihi: 4.7.2017
Kripto FETÖ’cülerin sızmalarına dikkat!
Bakanlar Kurulu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında dün Çankaya Köşkü'nde toplandı. Toplantı 7 saat sürdü. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu devam ederken düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti:
15 TEMMUZ ÖNCESİ OLMASI MANİDAR: (CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başlattığı sözde adalet yürüyüşü) Keşke CHP bu yürüyüşü darbe girişimine karşı yapmış olsaydı. Milyonlarca insanla beraber PKK ve DEAŞ'a karşı, demokrasi dışı güçlere karşı beraber yürüyebilseydik. 15 Temmuz öncesi yapılması manidardır. İstanbul'a yaklaştıkça provoke zemini oluşturmasınlar, dikkat etsinler. FETÖ'nün bir senedir üretmeye çalıştığı darbesever görüşler de zemin bulmasın. CHP'li yöneticiler uyanık olmalılar. Terör örgütlerinin yer bulmamasını sağlamak CHP'nin boynunun borcudur. FETÖ'nün kriptolarının sızmamasını sağlamak, terör örgütlerinin bu yürüyüşü istismar etmesini engellemek CHP'nin sorumluluğudur.
15 TEMMUZ ANMALARI: 11-16 Temmuz haftasında Cumhurbaşkanlığı kontrolünde etkinlikler düzenlenecek. Yurtdışı temsilciliklerde, hangi imkan varsa 15 Temmuz'u hatırlatan hem de oradaki birlik ve dayanışma ruhunu anlatacağız. Demokrasi nöbetlerini tekrarlayacağız. Birlikte olmanın onurunu yaşayacağız. İstanbul ve Ankara'da demokrasi anıtları açılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kripto FETÖ’cülerin sızmalarına dikkat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN