Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti ile nifak isteyenler kriptocu damarın tortuları

Giriş Tarihi: 14.8.2017
AK Parti ile nifak isteyenler kriptocu damarın tortuları

Genel Başkanı Bahçeli: İktidar partisi ile MHP arasında gerilim üretmeye, nifak saçmaya çabalayanlar bugünkü nazik dönemde kriptocu damarın son tortularıdır

Genel Başkanı , AK Parti ile MHP arasına nifak saçma çabasında olanlara sert cevap verdi. Yazılı açıklama yapan Bahçeli, Türkiye'nin beka mücadelesi verdiğine dikkat çekti.

ART NİYETLİ ARAYIŞLAR
"Bu zaman aralığında, siyasi polemik yaratmak isteyen, siyasette kavga ve kutuplaşma arayışında olanlar art niyetlidir" ifadesini kullanan Bahçeli, şunları kaydetti:
"Bu kişilerin dikkatle izlenmesi gerekmektedir. Gazete köşelerinde, televizyon ekranlarında veya sosyal medya bataklığında iktidar partisi ile MHP arasında gerilim üretmeye, nifak saçmaya çabalayanlar bugünkü nazik dönemde kriptocu damarın son tortularıdır. Milliyetçi Hareket Partisi terörizmle, iç ve dış mihraklara karşı verilen samimi mücadelede devletiyle ve seçilmiş meşru hükümetle bera- berdir."

BİR GECE KANDİL'E
Terörle mücadeleye de değinen Bahçeli, devletin muhtemel yeni saldırıları beklemek yerine aktif bir şekilde ön alarak hainleri kaynağında temizlemesi gerektiğini vurguladı. Bahçeli, "Bir gece 'de görünmenin, bir sabah sınır ötesindeki diğer husumet yuvalarının başına ateş topu gibi düşmenin vakti gelmiştir.
Bunu yapacak güç ve dirayet Türkiye Cumhuriyeti'nde vardır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti ile nifak isteyenler kriptocu damarın tortuları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN