Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan açıklama: Belediye halka hizmet edemez hale geldi

İlçe Başkanı Ali Burak Tepe, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli'nin "belediyeyi her anlamda daha kötü bir duruma sürüklediğini" ifade etti

Giriş Tarihi: 15.11.2017 10:16 Güncelleme Tarihi: 15.11.2017 11:47
AK Parti Avcılar'dan açıklama: Belediye halka hizmet edemez hale geldi

AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Tepe, yaptığı açıklamada, Avcılar Belediyesi'nin bazı çalışmaları hakkında eleştirilerde bulundu.

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli'nin, 30 Mart 2014 tarihinde "Önce İnsan" sloganıyla daha yaşanabilir bir şehir, marka bir şehir anlayışı iddiasıyla halktan oy aldığına işaret eden Tepe, "Bırakın marka bir şehir olmayı, belediyeyi her anlamda daha kötü bir duruma sürüklemiştir." ifadesini kullandı.

Benli'nin, 3,5 yılda taş üstüne taş koymadığını iddia eden Tepe, daha önce şaibeli bir çöp ihalesi yaptığını iddia ettiği yönetimin şimdi de başka şaibelere yol açacak ihaleler için yetki istediğini savundu.

Açıklamasında, eleştirdiği icraat ve girişimleri maddeler halinde sıralayan Tepe, şöyle devam etti:

"Hiçbir yatırım olmamasına ve borç batağında olmasına rağmen sürekli borçlanma talebinde bulunması, bu kurumun ne kadar kötü yönetildiğinin açık göstergesidir. Düşünün ki, belediye çalışanlarının birikmiş maaş borçlarını ödeyebilmek için Meclis'ten borçlanma yetkisi isteyen bir konuma düşmüştür. Tüm bu anlattıklarımız tespit etmiş olduğumuz olumsuzlukların sadece bir kısmıdır. Avcılar Belediyesi sergilediği kötü yönetimden dolayı Avcılar Halkına hizmet edemez bir hale gelmiştir. Avcılar Halkı Avcılar Belediyesi'nden memnun değildir"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Avcılar'dan açıklama: Belediye halka hizmet edemez hale geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN