Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son Dakika Haberi: ABD Büyükelçiliğinin önündeki tabela değişti

Büyükşehir Belediye Meclisince alınan kararla, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddedeki "" tabelası indirilerek yerine "Zeytin Dalı Caddesi" yazılı tabela asıldı.

Giriş Tarihi: 19.2.2018 14:21 Güncelleme Tarihi: 19.2.2018 15:22
Son Dakika Haberi: ABD Büyükelçiliğinin önündeki tabela değişti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ABD Büyükelçiliği önündeki Nevzat Tandoğan Caddesi'nin adının, "Zeytin Dalı Caddesi" olarak değiştirilmesi için gerekli teklifin imzalandığını ve Belediye Meclisinde başkanlık önergesinin sunulacağını duyurmuş, Belediye Meclisince alınan kararla da ABD Ankara Büyükelçiliği önündeki "Nevzat Tandoğan Caddesi" tabelasının değiştirilmesi kararlaştırılmıştı.

BUGÜN O TABELA "ZEYTİN DALI" OLARAK DEĞİŞTİ

Bugün, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı Numerataj Şube Müdürlüğü ekiplerince "Nevzat Tandoğan Caddesi" tabelası "Zeytin Dalı" tabelası ile değiştirildi.

Ankara'da ABD Büyükelçiliği'nin bulunduğu sokağa Zeytin Dalı tabelası asıldı

Tuna, ABD Büyükelçiliği önünde bulunan Nevzat Tandoğan Caddesi tabelasının Zeytin Dalı Caddesi olarak değiştirileceğini sosyal medya hesabından şöyle açıklamıştı:

"ABD Büyükelçiği önünde bulunan Nevzat Tandoğan Caddesi'nin adını 'Zeytin Dalı' olarak değiştirmek için gerekli teklifi imzaladık. Bu akşam Ankara Büyükşehir Meclisimize başkanlık önergesini sunacağız. Hayırlı olsun, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son Dakika Haberi: ABD Büyükelçiliğinin önündeki tabela değişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN