Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Vatanını seven Tayyip Erdoğan der’

’da yaralanan ve spor hayatı biten sporcusu : Hainlerin tankla, tüfekle alamadıkları vatanı, sandıkta teslim etmeyeceğiz

Giriş Tarihi: 7.6.2018
‘Vatanını seven Tayyip Erdoğan der’
Darbe girişimi sırasında İstanbul Saraçhane'de darbeci askerlerin açtığı ateş sonucu bacağından yaralanan ve profesyonel spor hayatı biten kick boks sporcusu İsmet Doğan, "Vatanını, milletini, bayrağını seven 24 Haziran'da Erdoğan der" diyor. İsmet Doğan, milli takım kampına katılmak için gittiği İstanbul'da 15 Temmuz darbe girişimine tanık oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine arkadaşlarıyla birlikte Saraçhane'ye gitti. Darbeci askerleri "İnsan kardeşine ateş eder mi" diyerek ikna etmeye çalışırken ayaklarına ateş açıldı. İki bacağına isabet eden mermilerle yere yığılan İsmet Doğan'a darbeci askerler uzun süre kimseyi yaklaştırmadı. Askerlerin öldüğünü düşünerek "Cesedi alabilirsiniz" demesi üzerine hastaneye kaldırılan Doğan sayısız ameliyat geçirdi. Bacaklarına takılan platinlerle ayağa kalkabilen gazinin profesyonel spor hayatı son buldu.

İŞGAL GİRİŞİMİYDİ
İsmet Doğan şunları söyledi: "15 Temmuz darbe girişimi asla unutulmamalı. Gelecek nesillerin bu bilinçle yetiştirilmesi gerekir. Vatanını, milletini ve bayrağını seven insanlar 24 Haziran'da Erdoğan der. Tekrar 15 Temmuzların yaşanmaması için Erdoğan diyeceğim. Bu bir darbe değil işgal girişimiydi. Bugün 'kontrollü darbe' diyenlere baktığımızda onların kime hizmet ettiklerini gayet iyi biliyoruz. FETÖ'cü hainler PKK'ya atmadıkları bombayı Özel Harekât Daire Başkanlığı'na Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne ve Meclis'e attılar. Bunlardan hesap soracak tek lider Erdoğan'dır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Vatanını seven Tayyip Erdoğan der’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN