Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milleti aldatanlar ABD bayrağını öpüyor

Başbakan Binali Yıldırım: Milleti dinle imanla aldatmaya çalışan FETÖ’cüler, şimdi Amerikan bayrağını öpüyorlar. Bunların gerçek kimliği ortaya çıktı. Kilisede toplanıp dua ediyorlar, kiliselerden medet umuyorlar. Alçak bunlar alçak

Giriş Tarihi: 15.6.2018
Milleti aldatanlar ABD bayrağını öpüyor
Başbakan Binali Yıldırım dün Sultanbeyli'deki Kent Meydanı'nda ve Çekmeköy Taşdelen Caddesi üzerinde halka seslendi. Sancaktepe Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde de kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle buluşan Yıldırım buralardaki konuşmalarında şunları söyledi:
Milleti dinle imanla aldatmaya çalışan FETÖ'cüler, şimdi Amerikan bayrağını öpüyorlar. Bunların gerçek kimliği ortaya çıktı. Kilisede toplanıp dua ediyorlar, kiliselerden medet umuyorlar. Yıllarca Müslümanın parasını, pulunu, hayrını, hasenatını, toplaya toplaya günün birinde döndü geldiler, silah olarak, tank olarak bu milletin üzerine mermiler, yağdırdılar. Alçak bunlar alçak.
Kürtlerin tek sorunu var, o da PKK'dır. PKK bölücü terör örgütünden başka Kürtlerin bir sorunu yoktur. Kürtlerin diğer bir sorunu da, PKK'ya iradesini teslim etmiş siyasi uzantılardır. Yapmamız gereken bunları Kürtler ile aramızdan çıkarmaktır. Kürt-Türk etle tırnak gibiyiz, hepimiz kardeşiz. Bizi, birbirimize düşürmeye çalışan kalleşlerden de teker teker hesap soruyoruz. Nasıl Afrin'de kafalarını ezdiysek, şimdi de Kandil'i başlarına yıkacağız.
Cumhurbaşkanı adaylarının hiçbiri yapacak bir şey söylemedi. Yatıyorlar, kalkıyorlar 'Recep Tayyip Erdoğan' diyorlar. Dertleri, Recep Tayyip Erdoğan. Ne tesadüf ki, yurtdışında diğer bazı dost bildiğimiz ülkeler aynı şeyi söylüyor. Bu bir tesadüf mü acaba? İyi düşünmemiz lazım. Gençlere sağlık hizmeti getirelim' diyorlar. Bakıyorlar yapılmış, bu sefer sinirleniyorlar. O zaman da 'Biz bu yapılanları yıkalım' diyorlar. Yapım ekibine durmak yok, yıkım ekibini yolcu etmek. Yıkım ekibini sandığa gömecek miyiz?
Siz bu adayların FETÖ, PKK ve terörle ilgili bir şey söylediklerini duydunuz mu? Hiç ağızlarından terörle mücadele hakkında bir şey çıktı mı? Çıkamaz. Çünkü el altından işbirliği yapıyorlar. Onun için kardeşlerim birlik beraberliğimize zarar vereye çalışanlara inat, bir olacağız, beraber olacağız, diri olacağız ve beraber Türkiye olacağız.
İmar Barışı'na 2 milyonun üzerinde müracaat oldu. Böylece ister köyde, ister kasabada, ister şehirde olsun sorunlar çözülecek. vatandaşla devlet kavgalı olmaktan çıkacak.

TÜRKİYE ÜZERİNDEN OYUN OYNANIYOR
Türkiye'de, Türkiye üzerinden bir oyun oynanıyor. Bunu unutmayın. Oynanan oyun şudur; bazı emperyalistler, Türkiye'nin güneyinde bir terör devleti kurmak istiyorlar, bunu da Kürt kardeşlerimizin kanı üzerinden yapmak istiyorlar. Burada açıkça söylüyorum. Kürtler, Türkler, Lazlar, Çerkesler, Romanlar da 72 millet, biz bin yıldır beraber yaşadık. Bir olduk, savaşlarda yurdumuzu beraber savunduk. Barışta beraber kucaklaştık. Bizi birbirimize düşürebilirler mi? Size mi kaldı Kürtlere devlet kurmak. Kürtlerin devleti var. Türkiye Cumhuriyeti devletidir. Kürt kardeşlerim oyunlara gelmeyin.
Çukur ve hendek siyasetini hatırlayın. Kobani olaylarını hatırlayın. Milleti nasıl birbirine düşürdüklerini hatırlayın. 40 yıldır, her türlü melaneti yapan PKK'yı, bölücü terör örgütünü hatırlayın. Ülkemizin, güvenliğini bozmaya, milletimizin kardeşliğine zarar vermeye çalışan şer odaklarına vereceğimiz en güzel cevap; 24 Haziran'da bir, beraber, diri ve birlikte Türkiye olmaktan geçiyor.

KULLANIRKEN İYİ, SİYASET YAPARKEN PAHALI
İstanbul bizim ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sevdası. 7 tepeli İstanbul'a 7 büyük eser kazandırdık. Yalova'ya gideceksiniz. Muharrem İnce, eskiden Körfez'i dolana dolana gidiyordu, dolandıkça başı dolanıyordu. Şimdi Muharrem İnce, bizim yaptıklarımıza karşı çıkıyor diyor ki; "Köprü pahalı." Kardeşim en pahalı hizmet olmayan hizmettir. Köprü olmazsa ne yapacaksın. İzmit'e gideceksin, Gölcük'e gideceksin, dolanacaksın, 3 saatte Yalova'ya gideceksin. Şimdi Yalova'dan atlıyorsun AK Parti'nin yaptırdığı köprüden geçiyorsun Sultanbeyli'ye 40 dakikada geliyorsun. Kullanırken ses yok, siyaset yaparken, "Pahalı, niye yaptınız, niye ettiniz?" Olur mu böyle bir şey. 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile darbeler, vesayetler ve kumpaslar dönemini bitirmiş olacağız.

MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE ERDOĞAN'I SEÇECEĞİZ
TRT Haber'e de konuşan Başbakan Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı olarak milletimizin desteğiyle seçeceğiz. Olay bu kadar net. Meclis de oluşacak. Bizim herhangi bir endişemiz yok"dedi. Yıldırım, OHAL'in ise yeni dönemde süresi bitince tekrar uzatılmayacağını düşündüğünü söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milleti aldatanlar ABD bayrağını öpüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN