Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son Dakika: , merkezli kuruluşlara reklam vermeyeceğini açıkladı

Son Dakika Haberi: Türkiye’nin en önemli şirketleri ’ye yönelik reklam ambargosu kampanyasına destek veriyor. Türk Telekom’dan sonra bugün ’ndan da bir açıklama geldi. ABD ile yaşanan diplomatik gerilimin ardından , ABD merkezli şirketlere reklam vermeyeceğini açıkladı. Türk Hava Yolları ve Türk Telekom’un bu örnek kararından sonra diğer büyük kuruluşların da bu kampanyaya destek vermesi bekleniyor. Bugün SETA tarafından organize edilen “Kuruluşundan Bugüne AK Parti" sempozyumunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ürünlerine boykot kampanyasına destek verdi.

Giriş Tarihi: 14.8.2018 10:23 Güncelleme Tarihi: 14.8.2018 15:16
Son Dakika: THY, ABD merkezli kuruluşlara reklam vermeyeceğini açıkladı

ABD ile yaşanan gerilimin ardından THY, ABD merkezli kuruluşlara reklam verilmeyeceğini açıkladı. Konuya ilişkin açıklama yapan Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, "Türk Hava Yolları olarak devletimizin ve milletimizin yanında yer alıyoruz. Konu ile alakalı gerekli talimatlar ajanslarımıza verilmiştir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "ABD'nin elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız"

TÜRK TELEKOM DA O KAMPANYA'YA DESTEK VERDİ!

ABD ile yaşanan diplomatik krizin ardından dün Türk Telekom'da ABD mallarını boykot etme kampanyasına destek verdiğini açıklamıştı. Konuya ilişkin açıklama yapan Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Hamdi Ateş, şunları kaydetti: "Türk Telekom ailesi olarak biz de #ABDyeReklamVerme kampanyasına dahil oluyor, devletimizin ve milletimizin yanında yer alıyoruz. Konu ile alakalı gerekli talimatlar ajanslarımıza verilmiştir."

DİĞER FİRMALARDAN DA KAMPANYAYA DESTEK BEKLENİYOR

Türk Hava Yolları ve Türk Telekom'da ABD merkezli kuruluşlara reklam vermeme kararı alırken, bu önemli adımın diğer ticari kuruluşlar için örnek olması bekleniyor. Başta Fox TV olmak üzere Facebook, Twitter, İnstagram ve Google Türkiye'deki reklam pastasının önemli bir kısmını elinde bulunduruyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "ABD'nin elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız"

ERDOĞAN: ABD'NİN ELEKTRONİK ÜRÜNLERİNE BOYKOT UYGULAYACAĞIZ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan , Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı tarafından (SETA) düzenlenen sempozyumda ABD'nin teknolojik ürünlerine boykot uygulanacağını açıkladı. Erdoğan açıklamasında, "Buradan iş dünyamıza sesleniyorum. En güzel cevap işimize 4 elle sarılmak olacaktır. Daha çok üreteceğiz, daha çok ihraç edeceğiz. ABD'nin elektronik ürünlerine biz boykot uygulayacağız. Onların iPhonu varsa öbür tarafta Samsung var, Venüs var Vestel var. Ne yaptığımızı anlasınlar. Biz kendimize yeteceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son Dakika: THY, ABD merkezli kuruluşlara reklam vermeyeceğini açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN