Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan sahaya iniyor

’de aday belirleme çalışmaları devam ederken Başkan Erdoğan milletiyle buluşmaya başlıyor. Bugün ’da sahaya inecek olan Erdoğan, önemli projeleri de hizmete açacak.

Giriş Tarihi: 12.10.2018 10:31 Güncelleme Tarihi: 12.10.2018 10:37
Başkan sahaya iniyor

Yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarını sürdüren 'de bir taraftan aday belirleme süreci devam ederken, bir taraftan da saha çalışması başladı. AK Parti'nin t��m kadroları sahaya inerek, AK Parti'nin "gönül belediyeciliği" anlayışını millete anlatacak. AK Parti teşkilatlarının dinamizmini artırmak için Başkan da sahaya inecek. Erdoğan marttaki yerel seçimlere kadar olan süreçte hafta sonlarını farklı illerde milletle kucaklaşmaya ayıracak.

İLK DURAK ISPARTA

Erdoğan bugünden itibaren gerçekleştireceği ziyaretlerde AK Parti belediyecilik anlayışını yansıtan projeleri de hizmete açacak. Yeni projelerle ilgili müjdeler de Başkan Erdoğan tarafından bu ziyaretler sırasında verilecek. İlk ziyaretini bugün 'ya gerçekleştirecek Erdoğan Isparta'da toplu açılış törenine katılacak ve millete kucaklaşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yerel seçim açıklaması

YÜZLERCE YATIRIMI AÇACAK

Erdoğan'ın, Isparta Terörizmle Mücadele Eğitim Merkez Komutanlığı'ndaki mezuniyet törenine katılması bekleniyor. İkinci ziyaretini Kayseri'ye gerçekleştirecek Erdoğan 41 başlıkta yüzlerce yatırımı hizmete açacak.

YERLİ SAVUNMA SANAYİİNİ GENİŞLETME HAMLESİ

Savunma Sanayii İcra Komitesi, Başkan Erdoğan başkanlığında Külliye'de toplandı. 3 saat süren toplantıda, güvenlik birimlerinin etkinliğini daha üst seviyeye çıkaran yerli ve milli sistemlere yenilerini eklemeye yönelik projeler gözden geçirilerek yeni kararlar alındı. Bu kapsamda Geliştirilmiş Atak Helikopteri projesinin başlatılması, muhtelif İHA/SİHA, deniz ve kara araçları, elektronik harp ve karıştırıcı sistemler, çeşitli akıllı mühimmat ve silah sistemlerinin geliştirilmesi ile güvenlik birimlerinin çeşitli ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik projeler değerlendirildi.

VİETNAM'DAN TÜRKİYE'YE EN ÜST DÜZEY ZİYARET

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Vietnam Ulusal Meclis Başkanı Nguyen Thi Kim Ngan'ı Külliye'de kabul etti. Görüşmeye, TBMM Başkanı Binali Yıldırım da katıldı. Meclis'teki görüşmede konuk Meclis Başkanı'nın tercih ettiği bordo renkteki yerel kıyafeti dikkati çekti. Yıldırım, görüşmelerin ardından Vietnam heyetine TBMM Genel Kurulu'nu ve Meclis'in, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında darbeciler tarafından bombalanan bölümlerini gezdirdi. (Akşam)

Başkan Erdoğan’ın aday kriterleri

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan sahaya iniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN