Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika: Başkan Erdoğan canlı yayında acı haberi duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'deki Atatürk'ü Anma Programı'nda konuştu. Canlı yayında konuşan Başkan Erdoğan acı haberi duyurdu.

Giriş Tarihi: 10.11.2018 12:10 Güncelleme Tarihi: 10.11.2018 12:31
Son dakika: Başkan Erdoğan canlı yayında acı haberi duyurdu

Külliye'deki 10 Kasım Programı'nda konuşan Başkan Erdoğan, Hakkari'deki mühimmat patlamasından sonra acı haberi duyurdu. Yaşanan mühimmat patlaması ile ilgili Başkan Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde;

Cumhurbaşkanı Erdoğan, acı haberi duyurdu "4 evladımız şehit oldu"

"4 EVLADIMIZ ŞEHİT OLDU, 20 YARALIMIZ VAR"

"Ülkemiz siyasetinin en önemli sorunu milletin değerleri ve kültürüyle kavgalı anlayışın devam ettirilmesidir. Geleceğin dünyasında sadece demokrasinin, özgürlüklerin, güvenlik ve refah arayışının olduğuna inanıyor, biz de bu istikamette çalışıyoruz. İnşallah gençlerimize emanet ettiğimiz 2053 ve 2071 vizyonları üzerinde yükselecek geleceğin Türkiye'si bu tür tartışmaları geride bırakacaktır. Ecdad yüzünü Batı'ya dönmüştü ama her fırsatta Doğu'yu da güvenliğe kavuşturması gerekiyordu. Bugün de aynısını yapıyoruz. Bugün de asıl mücadele alanımız Batı'dır. Bunun için Dünya 5'ten büyüktür diyoruz. Bunun için 'one minute' diyoruz. Bunun için 3.5 milyon Suriyeli barındırıyoruz. Bunun için insani yardımlarda dünyada ilk sırada yer alıyoruz. Milli gelire göre dünyanın 1 numarası biziz. Peki bizim bu çabamıza nasıl karşılık veriliyor diye sorarsınız, sınırlarımız içerisinde terör örgütleri vasıtasıyla bombalar patlatarak cevap veriyoruz. Bugün Hakkari'de mühimmat deposunda yaşanan patlama nedeniyle 4 evladımız şehit oldu, 20 evladımız ise yaralandı."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Başkan Erdoğan canlı yayında acı haberi duyurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN