Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En büyük sorun kendisi haberi yok

Erdoğan: asıl ittifakı bölücü terör örgütünün güdümündeki partiyle yaptı. Bu zat (Kılıçdaroğlu) çözüm üretmekten bahsediyor. Halbuki partisinin çözmesi gereken en büyük sorun kendisi olmuş, haberi yok

En büyük sorun kendisi haberi yok

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün Ankara Keçiören'de toplam yatırım bedeli 333 milyon lira olan 33 tesisin, Sincan Lale Meydanı'nda ise toplam değeri 56 milyon TL olan yatırımların toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, özetle şöyle dedi:

ELİMİZE SU DÖKEMEZ:
Mesele belediyecilikse bu konuda kimse bizim elimize su dökemez. Belediyecilik AK Parti'nin işidir. Keçiören'de Turgut Altınok kardeşimle sandıkları patlatacağız. Büyükşehir'de beş dönem Kayseri'yi, daha sonra Çevre Şehircilik Bakanı olan Mehmet Özhaseki kardeşimizle de Büyükşehir'i yöneteceğiz. 31 Mart akşamı inşallah bu ikiliyi birbirinden ayırmayacaksınız. Tabi yeter mi, yetmez. Ankara'nın tüm ilçeleriyle Büyükşehrimizi bütünleştireceğiz.

"CHP'nin bir özelliği var. Kiminle el ele? HDP, İYİ Parti, Saadet ve FETÖ!"

KİMİNLE KOL KOLA:
CHP'nin bir özelliği var. Kiminle el ele, kol kola? Kandil'in desteklediği HDP, İyi Parti, Saadet ve FETÖ. Bunlarla el ele yürüyor. Bunların zillet, illet ittifakı var. Bizim de Cumhur İttifakı'mız var. Bize 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlara karşı biz bütünleştik. Orada CHP var mıydı? Yoktu. HDP var mıydı? Yoktu. Orada diğerleri var mıydı? Yoktu. Darbe gecesi milletimizin istiklal ve istikbaline sahip çıkarak kurduğumuz MHP ile Cumhur İttifakı'nı sandıklara taşıdık. Cumhur İttifakı'nın temelinde Rabiamız vardır.

TERÖR ÖRGÜTÜNÜ GİZLİYOR:
Türkiye'nin pek çok sorunu, sıkıntısı elbette vardır. Ama herhalde bunların en başında gelenlerinden biri CHP sorunudur. Tek parti CHP'sinin bu ülkeye maliyeti öylesine büyüktür ki aradan geçen bunca zamana rağmen hala o dönemin yanlışlarının faturalarını ödemeye devam ediyoruz. Ah şu Ankara'nın dili olsa da tüm bu süreci anlatsa. Ah şu Keçiören'in dili olsa da şahit olduğu ihanetleri anlatsa. Daha acısı CHP'nin hala aynı kafada gidiyor, hatta bundan da iftihar duyuyor olmasıdır. Dün CHP'nin başındaki zat çıkmış, yine bir sürü zırvayla milletimizin kafasını karıştırmaya çalışıyor. CHP'nin ittifak yaptığı partileri sayıyor. Ama asıl büyük ittifak içinde olduğu partiyi ve onun arkasındaki örgütü, terör örgütünü, bölücü terör örgütünü gizliyor. Halbuki asıl büyük ittifakı bölücü örgütün güdümündeki partiyle yaptılar. Nereden mi biliyoruz? Kandil'deki terör baronlarının yaptıkları açıklamalardan biliyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Keçiören'de katıldığı Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu!

EVİNE GÖNDERECEKSİNİZ:
Geçmişte defalarca deneyip başaramamış bir şahsı yeniden bu CHP sahneye sürdü. Ankaralılar siyaset mühendisliklerine prim vermez. Başkentliler lafa değil, icraata, vizyona, birikime, tecrübeye, ehliyete bakar. Bizim bildiğimiz, tanıdığımız, 17 yıldır içinde yaşadığımız Ankara aday diye öne sürülen projeyi 31 Mart'tan sonra bir kez daha evine geri gönderecektir.

EN BÜYÜK SORUN:
Bu zat çözüm üretmekten bahsediyor. Halbuki hem Türkiye'nin hem de yapılan tartışmalardan anlıyoruz ki partisinin çözmesi gereken en büyük sorun kendisi olmuş, haberi yok.

PAÇAMIZA YAPIŞIYORLAR:
Gelişmiş ülkeler seviyesine yaklaştırdığımız Türkiye'yi hak ettiği yere götürmek için istikrar ve güven ortamını muhafaza ettirmemiz gerekiyor. Biz bu seviyeye yaklaştıkça içeriden birileri, dışarıdan birileri adeta paçamıza yapışıyor, aşağıya indirmeye başlıyor. Son aylarda maruz kaldığımız saldırılara baktığımızda aslında doğru yolda ilerlediğimizi görüyoruz.

"Bu bir terör estirmeydi, tedbirimizi aldık ve fiyatlar düştü"

ÖLÜLERİ REHİN ALDINIZ:
Bay Kemal biz seni SKK Genel Müdürü olduğun zamandan tanıyoruz. Hastaneye sağlıklı girenler hasta çıkıyordu. Siz ölüleri bile rehin aldınız. Biz sizi biliyoruz. Ama artık bu devir kapandı.

İZMİR'İ PIRIL PIRIL YAPACAĞIZ
Biz milletimizin karşısına eserlerimizle çıkıyoruz. Sabun köpüğü gibi sürekli şişirilenlerin havası milletimizin karşısına gelince sönüp gidiyor. İzmir, körfez kokudan, pislikten geçilmiyor. Aynen benim aldığım İstanbul'un Haliç'i gibi. İnşallah şimdi İzmirli kardeşlerimiz inanıyorum ki İzmir'i de Cumhur İttifakı'na verecekler. İzmir'i de pırıl pırıl yapacağız. İstanbul neydi? Ankara neydi? Biz buraları devraldıktan sonra ne oldu? Daha güzel olacak.

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Erdoğan, birkaç gün içerisinde Ankara Şehir Hastanesi'nin açılacağı müjdesini verdi: "Burada yılda yaklaşık 3,5 milyon hasta tedavi görecek. 6 kuleli dev bir hastane. Türkiye'nin en büyüğü olacak. Türk milletine yakışan ne ise onu yaptık, onu yapıyoruz."

"Temizlik malzemelerinde de aynı tedbirleri alacağız"

BAŞKAN'A BAŞKENTTEN TAM DESTEK
Başkan Erdoğan'ın katıldığı mitinglere kimi tekerlekli sandalyesiyle kimi kucağında çocuğuyla 7'den 70'e Ankaralılar akın etti. İşte söyledikleri:
Mustafa Sakin (70):
Başkanımızın dürüstlüğüne vuruldum. 1980'leri unutmadım. Hafızalarımda o yokluk günleri mıh gibi duruyor.
Nedel Alyahoo (44):
Irak Türkmeniyim. 4 yaşındaki oğlum Ahmet'in tek hayali Cumhurbaşkanı'nı görmek. Onun için geldik. Benim oyum yok, ama oy kullanabilseydim hiç düşünmez bu şefkatli adama oyumu verirdim.
Sebahat Tüfekçi (73): Nereden neredeye geldi Türkiye. Yapılan hizmetlerle bu yaşımda yeniden doğdum.
Mustafa Öz: 1994'te abim şehit olunca üzüntüden felç kaldım. Bize ancak Erdoğan bakıyor. Beni engelimle barıştırdı.
Zeynep Ataş (28): Gençliğe verdiği değer ve önem dikkatimi çekiyor. Daha genç bir Türkiye için Erdoğan.

METROBÜS MÜJDESİ
Başkan Erdoğan, Sincan'da Yavuz Sultan Selim Millet Kıraathanesi'ne giderek gençlerle sohbet etti. Erdoğan, "Ankara'yı metrobüsle tanıştırmamız lazım. Yeni dönemde metrobüs olacak" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En büyük sorun kendisi haberi yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN