Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'daki cami saldırısı sonrası platformunda Müslümanlara çirkin mesaj!

'daki bir camiye yapılan saldırı sonrası tüm dünya ayağa kalktı. Gündemde büyük yankı uyandıran saldırının görüntüleri de son dakika olarak sosyal medyada saldırganlar tarafından online bir şekilde yayınlandı. Yapılan saldırı sonrası sicili kabarık olan bir platformu ekşi sözlük'te Müslümanlara yönelik çirkin bir mesaj yazıldı. Yayınlanan içerikte, "Videoyu izlerken, keşke 'ye gelip bu cuma günü camileri temizlese diye iç geçirdim." yazıldığı görüldü.

Giriş Tarihi: 15.3.2019 11:13 Güncelleme Tarihi: 16.3.2019 08:05
Yeni Zelanda'daki cami saldırısı sonrası sosyal medya platformunda Müslümanlara çirkin mesaj!

Yeni Zelanda'da Müslümanların namaz kıldığı bir camiiye korkunç bir silahlı saldırı düzenlendi. Aracıyla gelen saldırgan kafasına taktığı kamera ile saldırıyı kaydedip sosyal medyada paylaştı. Dünya son dakika olarak haberi geçti. Videoda saldırganın camiye girip rastgele etrafa ateş açtığı görülüyor. Saldırıda onlarca ölü ve yaralı olduğu belirtildi.

SOSYAL MEDYA PLATFORMU OLAN EKŞİ SÖZLÜK'TE MÜSLÜMANLARA ÇİRKİN MESAJ!

Yeni Zelanda'daki Müslümanlara yönelik yapılan saldırı sonrası bir sosyal medya platformu olan ekşi sözlük'te Müslümanları hedef alan bir mesaj yazıldı. "Mukemmeligindayanilmazhafiflgi" adlı bir kullanıcı cami saldırısı sonrası çirkin bir mesaj yayınladı. Yazdığı içerikte "Videoyu izlerken, keşke Türkiye'ye gelip bu cuma günü camileri temizlese diye iç geçirdim." yazıldığı görüldü. Gelen yoğun tepkiler sonucu kullanıcının mesajı sildiği görüldü.

YAZILAN ÇİRKİN MESAJA KULLANICILARDAN BÜYÜK TEPKİ!

"Mukemmeligindayanilmazhafiflgi" adlı kullanıcının yazdığı çirkin mesaj sonrası birçok kullanıcı açılan başlık sonrası büyük tepkiler gösterdi.

EKŞİ SÖZLÜK'TE MÜSLÜMANLARA YÖNELİK MESAJLAR BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ

Yeni Zelanda'daki Müslümanlara yönelik yapılan saldırılar sonrası Ekşi Sözlük'te birçok çirkin mesajlar yazılmaya devam ediyor. Yazılan içeriklerde, "Dişilii, erkekli 1 milyar Müslümanın domuzun itlafına hazır ol, namerd...", "Tüm Müslümanlar temizlenecek, beni şikayet et", "Her izlediğimde aklıma, Maraş, Çorum, IŞİD vs. olanlar geliyor içimin yağları eriyor" yazıldığı görülüyor.

SEDAT KAPANOĞLU'NUN SİCİLİ KABARIK ÇIKTI

'Türkiye'de sövemedi, ABD'den sövecek'

Kurucusu olduğu 'ekşi sözlük' isimli internet sitesi üzerinden İslami değerlere hakaret ettiği için 10 ay hapis cezasına çarptırılan ve 5 yıl içerisinde aynı türden bir suç işlemesi halinde cezaevine konulacak olan Sedat Kapanoğlu'nun, ekşi sözlük isimli sitesini 2015 yılında devrederek, ABD'de 'ekşi sözlük' tarzı yeni bir internet sitesi açmaya hazırlanması, kamuoyunda "Türkiye'de sövemedi, ABD'den sövecek" şeklinde yorumlandı.

CAMİYE SALDIRI VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI! DEHŞET ANLARI

KATLİAM GÖRÜNTÜLERİNİ İNTERNETTE BÖYLE CANLI YAYINLAMIŞ!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Zelanda'daki cami saldırısı sonrası sosyal medya platformunda Müslümanlara çirkin mesaj!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN