Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, halkı hizmete hasret bıraktı

Geyikli’de belediye başkanı seçilen Oruçoğlu: belediyeciliğini belde halkına göstereceğiz

Giriş Tarihi: 16.4.2019
CHP, halkı hizmete hasret bıraktı
Çanakkale'nin Geyikli belde Belediyesi'ni yüzde 53 gibi rekor bir oyla CHP'den almayı başaran AK Partili Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu SABAH'a konuştu. "Geyikli halkı seçimlerde bize büyük bir teveccüh gösterdi. Biz de inşallah görevimiz süresince halkımıza yatırım getirip hizmet edeceğiz. Geyikli halkının hizmetkarı olmaya geldim" diyen Oruçoğlu'nun anlattıkları şöyle;
Meclis toplantısını yeni yaptık. Gençlerimizin halı saha sorununu çözme konusunda girişimde bulunduk. Sağlık kabini, ambulans ve araç eksiği konusunda girişimde bulunduk. Elimde sihirli değnek yok ama olabilecek en kısa sürede bu sıkıntıları çözeceğim. Önümüzdeki 5-6 ay içinde önemli bir yol kat etmiş olacağım. Özellikle termal su ile ilgili çalışmalar yapacağız. Sahillerimizi temizleyip düzenleyeceğiz. Geyikli'de turizmi 12 aya çıkartacağız. Gençlerimize yönelik spor ve kültür tesisleri yapacağız. Kadınlara yönelik projeler yapacağız. Bunları birer birer hayata geçireceğiz.
Geyikli'nin geçtiğimiz 5 yıl boyunca CHP'den hiç hizmet görmedi. Çöp toplanması dışında başka bir şey yapılmadı. Geyikli halkı hizmete aç bir şekilde bekliyor. Hükümetimizin desteği ile AK belediyeciliği Geyikli halkına göstereceğiz. Geyikli'ye doğalgazı getireceğiz. En önemli geçim kaynağımız olan zeytinciliğin geliştireceğiz. Önceliğimiz insanlarımız" diye konuştu.

ATA DEMİRER'E FİLM DAVETİ
Ata Demirer'in 'Eyvah Eyvah' filminin çekildiği yer olan ve sonrasında turist akınına uğrayan Geyikli'de tekrar yeni bir film çekilmesi için çaba harcadığını anlatan Başkan Oruçoğlu, "Demirer'in yeni bir film çekmesi için davette bulunduk. Öyle bir şey olursa kucak açacağız. Filmin Geyikli'nin tanıtımı ile ilgili bize çok büyük katkısı oldu" dedi. Geyikli'ye olan vefa borcunu ödemek istediğini anlatan Oruçoğlu, "5 yıllık süreçte Geyikli halkına en iyi hizmeti vermeye çalışacağım. Önceliğimiz insanlarımız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP, halkı hizmete hasret bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN