Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sınav sonuçları 2019 açıklandı! Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile hemen sorgula

sınav sonuçları büyük bir ilgiyle araştırılmaya devam ediyor. Merakla beklenen bugün açıklandı! Aileler büyük bir ilgi ve merakla BİLSEM sınav sonuçları konusundaki detayları merak ediyordu. Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla açıklanan BİLSEM sınav sonuçlarını haberimizden sorgulayabilirsiniz.; açılımı Bilim ve Sanat Merkezleri Sınavı olan BİLSEM için hem sınava giren öğrenciler hem de anne ve babaları araştırmalarını hızlandırdı. Farklı alanlarda yeteneği olan öğrencilere 19 Ocak ile 24 Mart arasında sınav uygulanmıştı.

Giriş Tarihi: 20.4.2019 09:34 Güncelleme Tarihi: 20.4.2019 09:35
BİLSEM sınav sonuçları 2019 açıklandı! Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile BİLSEM sınav sonuçları hemen sorgula

19 Ocak ile 24 Mart tarihleri arasında uygulanan sınav sonrası gözler MEB'den gelecek olan açıklamaya çevrilmişti. Bilim ve Sanat Merkezi sınavı sonuçları ile ilgili beklenen açıklaması geldi. 2019 sınav sonuçları açıklandı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından meb.gov.tr adresinde büyük yoğunluk yaşanıyor. sorgulamak isteyen kişiler bu başlık altından sorgulama ekranına ulaşabilirler. MEB ile 2019 BİLSEM sınav sonuçları hemen sorgulayın!

BİLSEM SINAV SONUÇLARI 2019 AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı, binlerce kişinin beklediği açıklamayı bugün yaptı. BİLSEM sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte MEB'in sitesinde de yoğunluk başladı. TC kimlik numarası ile BİLSEM sınav sonucu sorgulama işlemleri burada.

ARKADAŞINA GÖNDER
BİLSEM sınav sonuçları 2019 açıklandı! Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile BİLSEM sınav sonuçları hemen sorgula
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN