Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK/ terör örgütünün halkın ekinlerini yakma anı görüntülendi

PKK/ terör örgütü üyelerinin ’nın Akçakale ilçesinin sınırında bulunan ’nin Telabyad kentinde halkın ekinlerini ateşe vermesi cep telefonuyla görüntülendi.

Giriş Tarihi: 12.6.2019 15:54 Güncelleme Tarihi: 12.6.2019 16:20
PKK/PYD terör örgütünün halkın ekinlerini yakma anı görüntülendi

Suriye'nin Telabyad kentini kontrolü altında tutan PKK/PYD terör örgütü halka zulmetmek için her yolu deniyor. Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinin sınırında bulunan Suriye'nin Telabyad kentinde halktan haraç alıp mallarına el koyan örgüt, son olarak halkın hasat zamanı gelen ekinlerini yakmaya başladı.

PKK/PYD terör örgütünün halkın ekinlerini yakma anı görüntülendi

Cep telefonu kamerasıyla çekilen bir görüntü, terör örgütünün halka nasıl zulmettiğini en açık şekilde kanıtlıyor. PYD terör örgütünün bez parçasını taşıyan bir araçtan inen 2 terörist, ekinlerin yol kenarındaki çalılıkları ateşe veriyor. Yanmaya başlayan çalılıkların alevleri ise kısa sürede yanı başındaki ekinlere sıçrıyor.

Teröristlerin ilk önce yol kenarındaki çalılıkları yakarak yangının yoldan geçen birileri tarafından atılan sigara izmaritinin kaynaklandığı süsü vermeye çalıştıkları iddia edildi. Terör örgütünün ekinleri yakıp halkı aç bırakarak kendisine mahkum etmeye çalıştığı belirtildi.

PKK/PYD terör örgütü Suriye'de halkın ekinlerini böyle ateşe veriyor

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK/PYD terör örgütünün halkın ekinlerini yakma anı görüntülendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN