Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şok iddia! Sapık milyarder Jeff Epstein’in evinde 'un kadın elbiseli fotoğrafı bulundu

Reşit olmayan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmak gibi suçlamalarla tutuklanan ve daha sonra intihar ettiği açıklanan ABD'li ünlü iş adamı Jeffrey Edward Epstein ile ilgili yeni bir skandal daha ortaya çıktı. Hapiste intihar eden Epstein'nin villasında eski ABD Başkanı 'un kadın elbisesi ile çekilmiş resmi bulundu.

Giriş Tarihi: 15.8.2019 12:12 Güncelleme Tarihi: 15.8.2019 12:24
Şok iddia! Sapık milyarder Jeff Epstein’in evinde Bill Clinton'un kadın elbiseli fotoğrafı bulundu

Reşit olmayan kız çocuklarına yönelik cinsel istismar ve fuhuş ağı oluşturmak gibi suçlamalarla tutuklanan ve daha sonra intihar ettiği açıklanan ABD'li ünlü iş adamı Jeffrey Edward Epstein ile ilgili yeni bir skandal daha ortaya çıktı.

BILL CLINTON'IN KADIN ELBİSESİ İLE FOTOĞRAFI BULUNDU

Hapiste intihar eden Epstein'nin villasında eski ABD Başkanı Bill Clinton'un kadın elbisesi ile çekilmiş resmi bulundu.

LEWINSKY'NİN ELBİSESİ

Bill Clinton'ın Oval Ofis'teki sandalyeye uzandığı, kırmızı topuklu ayakkabı giydiği ve Monica Lewinsky'nin mavi elbisesiyle müstehcen pozunu gösteren resim ABD'de büyük yankı uyandırdı.

NE OLMUŞTU?

ABD medyasında yer alan haberlere göre, New York'ta Manhattan Metropolitan Merkez Hapishanesi'nde tutuklu olan Epstein, sabah erken saatlerde kontrole gelen görevli tarafından hücresinde ölü bulunmuştu.

ABD medyasında yer alan haberlere göre Jeffrey Epstein'in intihar ettiği bilgisini verdi.

Epstein, birkaç hafta önce de hücresinde gardiyanlar tarafından baygın halde bulunmuş, boynunda görülen çürük izleri ise intihar teşebbüsü veya diğer mahkumların saldırısına uğradığı şüphelerini gündeme getirmişti.

14-18 YAŞ ARASI KIZ ÇOCUKLARINA İSTİSMAR VE FUHUŞ AĞI...

66 yaşındaki Jeffrey Epstein, en küçüğü 14 olmak üzere 18 yaş altındaki onlarca kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak ve fuhuş ağı oluşturmak suçlamalarıyla tutuklanmıştı.

Epstein'in, 559 milyon dolarlık servetini teminat olarak verme karşılığında yargılanma sürecinde New York'taki 77 milyon dolarlık malikanesinde elektronik kelepçeyle ev hapsinde tutulması talebi ise mahkeme tarafından reddedilmişti.

2007'de Florida'da yine benzer suçlamalar yöneltilen Jeffrey Epstein hakkındaki suçlamaları kabul ederek savcılıkla iş birliğine gitmiş, hakkındaki federal suçlamalar düşürülmüş ve "fuhşa teşvik" suçlamalarından yargılanmıştı.

Epstein ile anlaşma yapan dönemin Miami Başsavcısı Alex Acosta ise milyardere yönelik aynı suçlamaların tekrar gündeme gelmesinin ve eleştirilerin ardından Trump'ın kabinesindeki Çalışma Bakanlığı görevinden geçen ay istifa etmişti.

Yatırım fonu yöneticisi milyarder Jeffrey Epstein'in, aralarında ABD Başkanı Donald Trump, eski ABD Başkanı Bill Clinton ve İngiltere York Dükü Andrew gibi güçlü isimlerin de bulunduğu çevrelerle yakın arkadaşlığı kamuoyunda tartışma konusu olmuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şok iddia! Sapık milyarder Jeff Epstein’in evinde Bill Clinton'un kadın elbiseli fotoğrafı bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN