Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nin başındaki zat Rum ağzı ile konuşuyor

Giriş Tarihi: 25.8.2019
CHP’nin başındaki zat Rum ağzı ile konuşuyor
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, dün memleketi Rize'nin Güneysu ilçesinde toplam tutarı 1 milyar 103 milyon lira olan yatırımların toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan, şunları kaydetti:
Türkiye, Doğu Akdeniz'de hem kendi menfaatlerini korumanın hem de KKTC'deki kardeşlerimizin haklarını müdafaa etmenin mücadelesini veriyor.
İçerdeki tüm tartışmaların ötesinde, etrafında kenetlenilmesi gereken daha önemli bir konu olabilir mi? Ama maalesef biz ülkemizde bunu sağlayamıyoruz.
Çünkü bizde CHP diye bir parti var.
Onun başındaki zat ve şürekası hep başka yoldan gidiyor.
Bu ekip, terör örgütleriyle mücadelemizden Doğu Akdeniz'deki haklarımızın korunmasına kadar her konuda ülkemizin ve milletimizin değil, karşımızdakilerin yanında saf tutuyor. Son olarak Doğu Akdeniz meselesinde yine tıynetlerini belli ettiler. Daha önce de aynı meseleyi güya sondaj gemilerimizin ve faaliyetlerimizin maliyeti üzerinde Rum ağzıyla Meclis'te gündeme getirmişlerdi. Yunan gazetelerine manşet olmak için kendi ülkelerine iftira etmekten çekinmemişlerdi.
Araştırma ve sondaj gemilerimiz, Deniz ve Hava kuvvetlerimizin unsurları eşliğinde bölgede belirlediğimiz alanlarda çalışmalarını sürdürüyorlar.
Bu sürede CHP'nin başındaki zat çıktı, 'Doğu Akdeniz'de herkes var. Amerika, Avrupa, Fransa, İngiltere var, sadece Türkiye yok' diye bir açıklama yaptı. Bu zat kendinde değil. Bir insanın bunu söyleyebilmesi için ya tüm bu gelişmelerden bihaber şekilde uzayda yaşıyor olması ya da kendi ülkesinden nefret etmesi gerekir.
Anlaşılan o ki terör örgütlerinin destekçileriyle düşüp kalkmaktan bunların sadece gönülleri kirlenmekle kalmamış gözleri de kör olmuş.

KAPIMIZDA SIRAYA GİRECEKLER
CHP'nin başındaki zat istediği kadar çırpınsın, istediği kadar Rumların ağzıyla konuşsun, bu işi sonuna kadar götürmekte kararlıyız. Allah'ın izni ve yardımıyla Doğu Akdeniz'de petrol veya doğalgaz bulduğumuzda, bugün ülkemize karşı ileri geri konuşanların hepsi de kapımızda sıraya girecekler.
Bunu engellemeye CHP'nin de al takke ver külah işbirliği içinde olduğu bölücü destekçilerinin de güçleri yetmeyecektir.
(İBB Başkanı'na tepki) İstanbul'u sel bastı, beyefendi tatilde. Daha dün bir, bugün iki. Ben Başbakanlığımda da Cumhurbaşkanlığımda da böyle tatil yapamadım. Kimi, şehrini sel götürürken güneşli beldelerde tatil yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP’nin başındaki zat Rum ağzı ile konuşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN