Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son Dakika: Sağlık Bakanı Coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı

: Sağlık Bakanı , 1 Haziran tarihine ait Türkiye'deki coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı. Bakan Koca'nın açıkladığı veriye göre Türkiye'de bugün 827 yeni vaka tespit edildi, 23 kişi ise hayatını kaybetti. Bugün 974 kişi iyileşti ve toplam iyileşen sayısı 128.947 oldu.

Giriş Tarihi: 1.6.2020 19:58 Son Güncelleme: 1.6.2020 20:20 ABONE OL
Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı

Son Dakika Haberi: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1 Haziran tarihine ait Türkiye'deki coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı. Bakan Koca'nın paylaştığı veriye göre Türkiye'de bugün 827 yeni vaka tespit edildi, 23 kişi ise hayatını kaybetti.

Koronavirüs 1 Haziran vaka ve vefat sayıları açıklandı | Video

"İYİLEŞEN TOPLAM HASTA SAYIMIZ 130 BİNE YAKLAŞTI"

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "İyileşen toplam hasta sayımız 130 bine yaklaştı. Yeni vaka sayımız öngörülen seviyede. Solunum desteğine ihtiyaç azalıyor. Gelecek günler, el hijyenine özene; maske + sosyal mesafe kuralının her ikisine uymamıza bağlı. Daha sıkı tedbir, daha iyi sonuçtur." dedi.

"DAHA SIKI TEDBİR, DAHA İYİ SONUÇTUR"

Bakan Koca dünkü verileri paylaştığı mesajında "Vaka sayısı öngörülen seviyede seyrediyor. Solunum desteğine ihtiyaç duyan hasta sayısı azalmaya devam ediyor. Gelecek günler, el hijyenine özene; maske ve sosyal mesafe kuralının her ikisine birlikte uymamıza bağlı. Daha sıkı tedbir, daha iyi sonuçtur." ifadesini kullanmıştı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Coronavirüs vaka ve vefat sayısını açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA