"Kiralık kalemlere teslim olmayacağız"

Büyükşehir Belediyesi'ndeki imar değişikliği tartışmalarında adı geçen AK Parti Adana İl Başkanı Yağcı, "Arı kovanına çomak sokmuşum" dedi

Giriş Tarihi: 2.1.2013
"İmar tadilatı tartışmalarında kimlerle görüştü" denilerek adı bazı gazetelerde geçen AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, basın toplantısı düzenleyerek imalı iddialara yanıt verdi. Konumu gereği hizmet ve yardım için herkesle görüşebileceğini ve bu ilişkiden özel mana çıkarılmaması gerektiğini vurgulayan Yağcı, "Sayın Valiyi de işin içine katarak nazardan bazı şeyleri kaçırmak istiyorlar" dedi.

KİRALIK KALEM, SATILIK RUH

Hizmet için icabında CHP'li Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ın önüne düşüp Ankara'ya bile gidebileceğinin altını çizen Ziyaeddin Yağcı, "Falanla, filanla evet görüştüm, görüşürüm de. Ben iktidar partisinin il başkanıyım, bir sakınca görmem. Hiçbir iftira karşısında sessiz kalmayacağım; kiralık kaleme, satılık ruha teslim olmayacağız. Anladım ki arı kovanına çomak sokmuşum" diye konuştu.

YEŞİL ALAN VE İBADET MERKEZİ
Çamlık ve Gazipaşa Bulvarı'ndaki ibadet merkezi için"Çamlık yeşil alana dönüştürülmeli, ibadet merkezi iken iş merkezine dönüştürülen yer ise kamulaştırılarak tekrar ibadet merkezi yapılmalı. Meclisteki görüşme ve tartışmalar halka açılmalı, şeffaf olmalı. Ali'ye Veli'ye rant devşirilmemeli" diyerek önerilerini açıklayan Yağcı, "Düzeyli eleştirilere saygılı olduğunun" da altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kiralık kalemlere teslim olmayacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN