Artık çocuklarını parka götürebilecek

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Adana merkez Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Yüreğir'de yardıma muhtaç ailelere yaptığı çatkapı ziyaretlerini sürdürüyor. Bahçeli Evler Mahallesi'nde yaşayan ve geçirdiği trafik kazası sonucu belden aşağısı tutmayan tarım işçisi Ramazan Zengin'i evinde ziyaret eden Başkan Çelikcan Ramazan Zengin'e akülü tekerlekli sandalye vererek tek başına sokağa çıkmasını sağladı.

DOKTORUNA GİDEBİLECEK

Başkan Çelikcan "Talihsiz bir kaza geçirmiş. Bu genç yaşında eve mahkûm olmuş. Çok şükür ki hükümetimiz bu vatandaşlarımızın sorunlarına yönelik çok olumlu adımlar attılar. Ailelerimiz bu sayede yaşamlarını daha rahat sürdürebiliyorlar. Yüreğir Belediyesi olarak vatandaşımızın dışarıya daha rahat çıkabilmesi, kendi işini rahatça görmesi, doktoruna rahat gidip gelmesi amacıyla akülü araba verdik" dedi.

İŞİMİ GÖRECEĞİM
Ramazan Zengin ise yatağa mahkûm olduğu için kendi başına dışarı adımını dahi atamadığını söyledi. Ramazan Zengin "Bugüne kadar bana yardım etmeleri için birçok merciye başvurdum. Ama sesimizi Başkan Çelikcan duydu,. Bu saat itibari ile çocuklarımla birlikte dışarı çıkıp onları parka götürebileceğim. Başkanımızın sağladığı akülü sandalyeyle artık birçok işimi kendim göreceğim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık çocuklarını parka götürebilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN