Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kazanmayacağım seçime girmem"

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili iddialı konuşarak, "Kazanamayacağım seçime asla girmem" dedi

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan gelecek yıl yapılacak yerel seçimler için iddialı konuştu. Bir yerel televizyon kanalına konuşan Özcan "Kazanamayacağım seçime asla girmem" dedi. Mersin'e 14 yıl boyunca önemli projeler kazandırdığını söyleyen Özcan, bunların başlıcalarının Atıksu Arıtma Tesisi, Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi, altyapı çalışmaları, içme suyu çalışmaları, kuzey Mersin, Kongre Merkezi, Denizpark, Macit Özcan Spor Tesisleri, 3'üncü çevre yolu, Kültür Park ve Atatürk Parkı olduğunu kaydetti.

TİNERCİLER GEZİYORDU

Kendisini eleştirenlerin 14 yıl önceki Mersin'le bugünkü Mersin'i kıyaslamalarını isteyen Başkan Özcan, "14 yıl önce en ufak bir yağmurda sellerle boğuşan, altyapısı tamamen bitmiş olan, sahil bandında sıkışmış olan, denizi pislik içinde olan, kent merkezinde çöp depolanan, beşinci kata su çıkmayan, sahilinde tinercilerin kol gezdiği bir Mersin'i, bugünkü Mersin haline getirdik" dedi.

AÇIK ARA ÖNDEYİZ

2014 yerel seçimleri ile de ilgili görüşlerini de açıklayan Başkan Macit Özcan şunları kaydetti: "CHP olarak Mersin'de 2014 seçimlerine en iddialı olarak giren parti biziz. Yapılan kamuoyu yoklamalarında en yakın rakip partiyle aramızda yüzde 10 oranında bir oy farkı bulunuyor. Eksik kalan projelerimizi tamamlamak için, bağlı bulunduğum siyasi parti de uygun görürse bir dönem daha aday olmayı düşünüyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kazanmayacağım seçime girmem"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN