Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye un sanayicileri Adana'da buluşuyor

Giriş Tarihi: 12.1.2013
Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF), un sanayicilerini önemli tarım merkezlerinden olan Çukurova'nın kalbi Adana'da bir araya getiriyor. 12 Ocak'ta Adana HiltonSA Otelde düzenlenecek olan genişletilmiş sektör toplantısında, buğdayın dünü, bugünü ve yarını ele alınacak. Toplantıya sektörün önde gelen sanayicileri ile devletin ilgili kurumlarının üst düzey yöneticileri de katılacak.

SEKTÖR TARTIŞILACAK
Çukurova Un Sanayicileri Derneği'nin (ÇUSAD) evsahipliğinde gerçekleşecek toplantıda Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Uğur Erkaymaz, TUSAF Başkanı Erhan Özmen ve ÇUSAD Başkanı İbrahim Tosmur'un da aralarında bulunduğu konuşmacılar, "Buğday Islahı, Tohumculuk, Un ve Ekmek Kalitesi, Dünya Buğday Durumu, Un Sanayinin Sorunları ve Çözüm Ürünleri" konularda konuşmalar yapacak.

ÖNEMLİ BİR ETKİNLİK
TUSAF Başkanı Erhan Özmen, sektörün farklı sorunlarına çözüm bulmak ve sektörün bilim ve teknoloji ışında daha da gelişerek büyümesini sağlamak amacıyla düzenli olarak konferanslar düzenlediklerini söyledi. Özmen, Adana'da düzenlenecek programın da sektördeki problemler ve çözüm yollarının bulunması konusunda önemli etkilerde bulunacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye un sanayicileri Adana'da buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN