Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şevket COŞKUN: Kredi zamanı

Giriş Tarihi: 13.1.2013
Mersin İdmanyurdu ligin ilk yarısını 15 puan ve sondan ikinci olarak tamamladı. Ancak benim de beklemediğim bir hamle yaparak Giray Bulak ile anlaştı. Giray Bulak aldığı transfer sözleri ile Trabzon'u bırakıp Mersin ile anlaştı. Şu ana kadar da yönetim sözünü tuttu ve iyi transferler yaptı. Gerçekten hep yalnız kalan Culio'nun yanına alınabilecek en iyi adamı Gosso'yu aldı. Mücadeleci Nobre'ye pozisyon yaratabilecek Mehmet Yıldız ile anlaştı. Defansı toparlayacak Kemal Tokak ile el sıkıştı. Bicik ile kaleyi güvene, Tanju ile defansın sağını selamete aldı. Bunun üstüne bir stopper ve takıma katılan Yattara'yı ve tabii Boum'u da saymak lazım.
Bu kadro beni ümitlendiriyor. Bu nedenle artık bütün kent bütün tartışmaları bırakıp bu takıma sahip çıkmalı. Taraftar, basın ve kentin dinamikleri tam desteğini esirgememeli. Ben de dahil çok eleştiri yaptık, artık destek zamanı. Bu yeni takımın krediye ihtiyacı var. Teknik Direktör Giray Bulak ve ekibine tam güveni bu kent vermeli.
Mersin şu anda bulunduğu Süper Lig'e 29 yıl sonra çıktı. Çok zor günlerden geçti. Ancak ne olursa olsun bulunduğu bu yerden tekrar küme düşerse bir daha dönüşü belki de çok daha uzun sürecek. İşte bu nedenle bu yıl ligde kalmalı ve bundan sonra da kalıcı olabilmek için kulübün çok iyi yönetilmesi gerekir. Transfer komitesinden altyapıya kadar kent dinamiklerinin desteği ile ve tabii ki Ekonomi Bakanı Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan'ın katkıları ile bu işler başarılabilir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şevket COŞKUN: Kredi zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN