Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evlatlık olduğunu öğrendi hırsız oldu

ADANA'DA 28 ayrı hırsızlık olayının şüphelisi olarak gözaltına alınan B.K.A.'nın, doğduğu gün sokağa atıldığı ve bir polis tarafından evlatlık alınarak yetiştirildiği 16 yaşında evlatlık olduğunu öğrenince evi terk edip hırsızlığa alıştığı ortaya çıktı. Uyuşturucu bağımlısı olduğu için hırsızlık yaptığını vicdanının çok rahatsız olduğunu söyleyen B.K.A. tutuklandı.

EVLATLIK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

1991 yılında İstanbul Bahçelievler'de doğan B.K.A., annesi tarafından sokağa terk edildi. Yetiştirme yurdunda koruma altına alınan bebek 1 yaşındayken bir polis memuru tarafından evlatlık alındı. 1995 yılında Adana'ya yerleşen polis memuru 2000 yılında hayatını kaybetti. B.K.A. ise 16 yaşına geldiğinde kendisini büyüten aileye evlatlık verildiğini öğrendi.

EVDEN KAÇTI

Gerçek ailesini bulmak için evini terk eden B.K.A., hırsızlık yapmaya başladı. Polis tarafından hırsızlık suçundan 16 kez gözaltına alınan B.K.A., 3 ay önce cezaevinden tahliye oldu. Önceki gün de polisin düzenlediği operasyonla yeniden gözaltına alındı. B.K.A. uyuşturucuya alıştığı için hırsızlık yaptığını vicdanının çok rahatsız olduğunu söyleyerek ağladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evlatlık olduğunu öğrendi hırsız oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN