Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dürüst zabıtaya Aldırmaz'dan ödül

Adana'da bulduğu parayı sahibine vererek dürüstlük örneği gösteren zabıta komseri Mehmet Dallaroğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz tarafından ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 18.1.2013
Adana'da bir banka şubesinde bulduğu parayı sahibine teslim ederek, dürüstlük örneği gösteren Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz tarafından ödüllendirildi. Makamında Mehmet Dallaroğlu'nu kabul eden Zihni Aldırmaz, gösterdiği örnek davranış dolayısıyla zabıta Komiserine teşekkür etti.

'YAKIŞANI YAPTIM'
Zabıta komiseri Mehmet Dallaroğlu'nun kendisine yakışanı yaptığını belirten Zihni Aldırmaz, "Bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Herkese insanlık ve dürüstlük dersi verdin" dedi. Zabıta Daire Başkanı Tarık Öncel'e talimat veren ve Mehmet Dallaroğlu'nun ödüllendirilmesini isteyen Aldırmaz, "Bir yıldız daha takalım" diyerek amir olmasının önünü açtı.

OĞLUNA BİLGİSAYAR

Zihni Aldırmaz, hediye olarak Mehmet Dallaroğlu'nun oğluna bir dizüstü bilgisayar alınmasını istedi. Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu'nu ziyarette bulunan Belediye Meclis Üyesi Sıtkı Polat da kutladı. Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu geçtiğimiz günlerde işlem yapmak üzere gittiği bir banka şubesinde bin 900 TL bulmuş, paranın sahibini bulmuş ve kendisine teslim etmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dürüst zabıtaya Aldırmaz'dan ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN