Seks tuzaklı gasp için 24 yıl istendi

Adana'da birlikte olmak istediği adamı bıçaklayıp parasını gasp eden 2 zanlı için Cumhuriyet savcısı 24'er yıl istedi

Giriş Tarihi: 2.2.2013
Adana'da kendisiyle para karşılığı birlikte olmak isteyen Aytekin S.'yi, (41) erkek arkadaşı Hakan T. (21) ile bıçaklayıp, 3 bin 500 TL'sini gasp ettiği ileri sürülen Neslihan B. (27) ile kendilerine yardımcı olan Okan Ö.'nün (19) "Nitelikli yağma, yaralama" suçlarından 12 yıldan 24 yıla kadar hapisleri istendi. Tutuklu sanıklar, Adana 1.Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

PARA KARŞILIĞI İLİŞKİ

Olay, 2 Ocak 2013 tarihinde meydana geldi. İddianameye göre olay şöyle gelişti: Şüphelilerden Okan Ö. arabasıyla gezmeye çıkan Aytekin A.'nın camına vurarak "Kadın var görüşmek ister misin?" dedi. Neslihan B. ile Aytekin A. birlikte olmak için 50 TL'ye anlaştı. Okan Ö. "Bu kız yalnız gitmez" diyerek Hakan T.'nin de araca binmesini sağladı.

DİRENİNCE BIÇAKLADI

Asmalı Köprü Seyhan ayağına gelince Hakan T. olay yerinden biraz uzaklaştı. Neslihan B., Aytekin A.'dan pantolonunu çıkarmasını söyleyip, araçtan uzaklaştı. Bu arada Hakan T. elinde bıçakla gelip, genç adamdan pantolonunu çıkarmasını istedi. Kabul etmeyince de bıçakladı. Direnemez olan Aytekin A.'nın 3 bin 500 TL parasını gasp eden çift, olay yerinden uzaklaştı.

SUÇ İŞLEME İRADESİ VAR
Neslihan B. ile Hakan T. gasp ettikleri parayı Okan Ö. ile paylaştılar. Hastaneye kaldırılan Aytekin A. tedavi altına alındı. Polis, güvenlik kamera görüntülerini inceleyerek şüphelileri yakaladı. Cumhuriyet savcısı, şüpheliler arasında aynı suçu işleme iradesi olduğunu, aralarında örtülü de olsa işbölümü bulunduğunu belirtti. Dava önümüzdeki günlerde görülecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seks tuzaklı gasp için 24 yıl istendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN