Şinasi Efendi Caddesi 14 Şubat'a hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 7.2.2013

Şinasi Efendi Caddesi, modern bir anlayışla yeniden düzenleniyor. Aldırmaz "Burası yakında biter" dedi

Büyükşehir Belediyesi, Şinasi Efendi Caddesi'ni modern bir anlayışla yeniden düzenleyerek, Adana'ya yeni bir yaşam mekanı kazandırıyor. Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı tarafından projesi hazırlanan ve Fen İşleri Daire Başkanlığı'nca uygulamaya konulan düzenlemenin 14 Şubat Sevgililer Günü'ne kadar tamamlanması planlanıyor.

YENİ YAŞAM MERKEZİ

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Şinaşi Efendi Caddesi'ne giderek çalışmaları denetledi. Cadde esnafı ile sohbet eden ve onların görüşlerini de alan Zihni Aldırmaz, "Burasını bir yaşam mekanı olacak şekilde düzenliyoruz. Kısa zamanda Adanalıların eğlenebileceği, zaman geçireceği bir mekana dönüştüreceğiz" dedi.

KISA SÜREDE BİTECEK

Uygulamanın bir ilk niteliği taşıyacağını aktaran Aldırmaz, "Daha sonra benzer uygulamaları diğer cadde ve sokaklarda da yapacağız. Şinasi Efendi Caddesi'nin ardından Mithat Saracoğlu Caddesi'ni de aynı şekilde düzenleyeceğiz" diye konuştu. Esnafın sorularını da yanıtlayan Aldırmaz, mağdur olmamaları için çalışmaları kısa sürede tamamlayacaklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şinasi Efendi Caddesi 14 Şubat'a hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN