Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DASİFED Başkanı Recep Atakaş oldu

Giriş Tarihi: 9.2.2013
Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye'yi kapsayan TR 63 Bölge SİAD'ların ortak girişimiyle kurulan Doğu Akdeniz Sanayicileri ve İşadamları Dernekleri Federasyonu'nun (DASİFED) genel kurulunda, federasyon başkanlığına İskenderunlu işadamı Recep Atakaş seçildi. Federasyonun amacı, kalkınma ajanslarının yapılanmasına paralel olarak bölgesel kalkınmada etkin rol almak.

3 KENT OLUŞTURDU

TR 63 bölgesini kapsayan Hatay merkezli, HASİAD Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği, İSSİAD İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği, OSİAD Osmaniye Sanayici ve İşadamları Derneği, HATABİD Hatay Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Doğaya Dönüş Derneği ile Dörtyol'dan Portakal Çiçeği Kadın Girişimciler Derneği yer aldı.

YENİ YÖNETİM

DASİFED'in Yönetim Kurulu Başkanlığına Recep Atakaş seçilirken yönetim de şu isimlerden oluştu: Başkanvekili Gülay Gül, sayman üye Vefik Çelik, genel sekreter Mehmet Akıncı, üyeler, Alparslan Yücel, Nidal Özdemir, Beyhan Doğan, Ali Bilir ve Tahsin Kabaali. Denetleme kuruluna Abdullah Korkmaz, Ali Alper Kazan ve Sezai Boncuk, Disiplin Kurulu Üyeliğine ise Mehmet Kılıçlar, Ali Zontur ve Nedim Alıcı seçildi. Federasyon Müdürü olarak da Hasan Süral görevlendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DASİFED Başkanı Recep Atakaş oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN