Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valinin eşi dert dinledi

Siirt Valisi Ahmet Aydın'nın eşi Arzu Aydın, Evren Mahallesi'nde, maddi imkânı yetersiz olan ihtiyaç sahibi bazı aileleri ziyaret etti

Giriş Tarihi: 10.2.2013
Siirt Valisi Ahmet Aydın'ın eşi Arzu Aydın, ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya geldi. Arzu Aydın, ilk olarak Fehime Güneş adlı dört çocuk annesi kadının evini ziyaret ederek, dert ve sıkıntılarını dinledi. Çocukların eğitim durumlarıyla ilgilenen Aydın, çocukların okul servis ücretlerinin karşılanacağını belirterek, aileye gıda, giyim ve çeşitli hediyeler verdi.

AYDIN SÖZ VERDİ

Arzu Aydın'a Vali Yardımcısı Mustafa Pala ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Mehmet Nesim Barlas eşlik etti. Aydın, daha sonra Abdulkerim Demir, Fatım Kapalıgöz, Ramazan Toprak, Hediye Feryat ve Hasan Solgun'un evini ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Engelli çocukları ile birlikte tek odalı bir evde yaşayan Demir ailesinin dramını gören Aydın, aileye daha iyi bir ortam sözü verdi.

"SOSYAL DEVLETİN GEREĞİ"
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Arzu Aydın, "Ekonomik zorluklar yaşayan ailelerin sorunlarıyla ilgilenmek, hem inancımızın hem de sosyal devlet olmanın gereğidir. Bu nedenle sıkıntıda olan ailelere yönelik destek ve yardımlarımız devam edecektir" diye konuştu. İhtiyaç sahibi aileler de yapılan bu ziyaretten memnun olduklarını belirterek ilgililere ve Arzu Aydın'a teşekkür ettiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Valinin eşi dert dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN